Haberler

BAŞKAN CAHAN GAZİLERE VERDİĞİ SÖZÜ YERİNE GETİRDİ

443
8-02-2019

BAŞKAN CAHAN GAZİLERİ YENİ YERİNE KAVUŞTURDU

Uşak Belediyesi’nin Türkiye Muharip Gaziler Derneği Uşak Şubesi için inşa ettiği yeni binanın açılışı Belediye Başkanı Av. Nurullah Cahan’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Gazilerini ve şehitlerini hiçbir zaman unutmayan ve unutturmayan Başkan Cahan, Kıbrıs Gazileri’ne verdiği sözü tutarak onları yeni binalarına kavuşturdu.

Eski yeri Belediye İş Hanı olan Türkiye Muharip Gaziler Derneği’nin Uşak Şubesi, Uşak Belediyesi tarafından Fevzi Çakmak Mahallesi’nde inşa edilen yeni merkezine taşındı. Derneğin ilk misafiri Uşak Belediye Başkanı Av. Nurullah Cahan oldu.Yeşillikler içinde hak ettikleri yeni dernek merkezine kavuşan gaziler mutluluğunu dile getirdi.

Ankara İzmir Yolu üzerinde, civarı park ve bahçelerle çevrili yeni bina Gazilerin rahat kullanımı için Başkan Cahan yeni binanın yapım aşamasındaki her detayı yakından takip etti. Başkan Cahan, Türk Milleti’nin medarı iftiharı olan Gazilere yeni ve ferah bir mekân kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Uşak Şube Başkanı Soyöz: “Başkan Cahan’a Saygımız Hiç Bitmez”

Ziyarette konuşan Türkiye Muharip Gaziler Derneği Uşak Şube Başkanı İsmail Soyöz, Başkan Cahan’a her zaman minnet ve şükran borçlarının devam edeceğini belirtti. Türkiye’de 67 tane Gazilik Şubesi, 54 tane temsilcilik bulunduğunu kaydeden Kıbrıs Gazisi Soyöz, yapılan yeni bina ile kalite olarak Uşak’ın Türkiye’de ilk 10’a girdiğini dile getirdi. Türkiye’de takdir toplayan bir hizmet olduğunu paylaşan Soyöz, Başkan Cahan’a ve ekibine teşekkür ederek, şükranlarını sundu.

Kıbrıs Gazisi Vural: “Eski Binamız Çok Kötüydü, Başkanımızdan Allah Razı Olsun”

Kıbrıs Gazisi Mehmet Dalkıran ve Recep Vural ise, Belediye İş Hanı’ndaki binanın kullanımda oldukça elverişsiz olduğunu, 3. katta olması nedeniyle yaşa bağlı olarak sorunlar yaşadıklarını aktardı. Başkan Cahan sayesinde yeni binalarına kavuşmaktan dolayı çok memnun olduklarını aktardı. Yeni binanın ve çevresinin oldukça ferah olduğunu dile getirerek Başkan Cahan’a kendilerine böyle güzel ve kullanışlı bir yeri tahsis ettikleri için teşekkürlerini sundular.

Başkan Cahan: “Gaziler Bizim Baş Tacımız, Onlar Her Şeyin En Güzelini Layık”

Gazilerin baş tacı ve Uşak’ın emaneti olduğunu dile getiren Başkan Cahan, “Gaziler bizim kıymetlimiz. Bizler onların bir dediğini iki etmedik. Onları böyle güzel bir mekâna kavuşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şehrimizin en güzel yerlerinden biri olan, civarında park ve bahçesi bulunan bu yeri onlara tahsis etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu vatan, bu millet, bu devlet için canlarını ortaya koydular ve bizde elimizden geldiği kadar onlara yakışır güzel bir mekânı hizmetlerine sunduk” diyerek gazilerin yeni binasının hayırlı olmasını temenni etti.

Gaziler Başkan Cahan’a kendilerine tahsis ettikleri yeni mekân için teşekkür plaketi takdim ettiler.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: BAŞKAN ÇAKIN VE GENÇLER SAĞLIK İÇİN PEDAL ÇEVİRDİ Başkan Mehmet Çakın'dan Mevlid-i Nebi Haftası Mesajı KAHVE MOLASI UŞAK'TA YÜZLERCE KİŞİYİ BİR ARAYA GETİRDİ Başkan Çakın'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı Başkan Mehmet Çakın'ın 19 Ekim Muhtarlar Günü Mesajı BAŞKAN ÇAKIN, UŞAK MERKEZ MAHALLE MUHTARLARIYLA BİR ARAYA GELDİ Başkan Mehmet Çakın'dan Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı CUMHURBAŞKANLIĞI SENFONİ ORKESTRASI ve DEVLET ÇOKSESLİ KOROSU UŞAKLILARA UNUTULMAZ BİR GECE YAŞATTI Başkan Cakın'dan 1 Eylül Mesajı Başkan Çakından 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
uşak uşak belediyesi nurullah cahan gaziler