Haberler

Başkan Çakın'dan Ramazan Ayı Mesajı

209
23-04-2020

Kıymetli hemşehrilerim;

Sevgi, hoşgörü ve yardımlaşmanın perçinlendiği, on bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’e bir kez daha erişmenin heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Rahmet, mağfiret ve bereket ayı olan Ramazan ayı, insanlar arasında paylaşma ve dayanışma duygularının doruğa çıktığı, gönüllerin birleştiği, dostluk ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, cömertliğin ve yardımseverliğin zirveye ulaştığı, manevi iklimimizin yeşerdiği bir aydır.

Bu mübarek ayda bizlere düşen görev yardımlaşmanın ve dayanışmanın güzelliğini en güzel şekilde yaşayıp yaşatmaktır. “İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır.” Hadis-i Şerif´inin rehberliğinde, elimizden geldiği kadar, ihtiyaç sahibi yoksul vatandaşlarımıza daha fazla el uzatmalı komşu ve akrabalarımız daha fazla hatırlanmalıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle; başta Uşaklı hemşehrilerim olmak üzere ülkemizin ve tüm İslam dünyasının Ramazan-ı Şerif’ini en içten dileklerimle tebrik ediyor, tüm insanlık için sevgi, barış, kardeşlik ve huzura vesile olmasını temenni ediyorum.

Mehmet Çakın

Uşak Belediye Başkanı

Henüz bu galerinin altına atanmış herhangi bir medya yoktur...
0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: BAŞKAN ÇAKIN'DAN 15 TEMMUZ MESAJI Ramazan Taşçı Ramazan Şahin vefat etmiştir. Orta Köyünden Mehmet Ali Sayın BAŞKAN ÇAKIN MAHALLE MUHTARLARIYLA BULUŞTU 05/06/2020 tarih 111 ve 112 Sayılı B.M.K İmar Planı Değişikliği Ramazan Çiçek 05/06/2020 tarih 125 Sayılı B.M.K İmar Planı Değişikliği 05/06/2020 tarih 109 Sayılı B.M.K İmar Planı Değişikliği 05/06/2020 tarih 110 Sayılı B.M.K İmar Planı Değişikliği
uşak uşak belediyesi Ramazan ayı mehmet çakın tebrik