Haberler

BÖLME HALKINA MÜJDE

565
31-05-2024

Uşak Belediyesi Eski Bölme Belediye Hizmet Binası İçerisine Vezne Açtı

Bölme Mahallesi’nde yer alan ve bölgenin Uşak Belediyesi’ne bağlanmasının ardından aktif olarak kullanılmayan Eski Bölme Belediye Hizmet Binası, bundan böyle Uşak Belediyesi Ek Hizmet Binası olarak mahalle sakinlerinin kullanımına açılan yeni bir ödeme noktasına ev sahipliği yapacak.

Uşak Belediyesi tarafından başlatılan uygulama; vatandaşların daha kolay hizmet alabilmesini ve ana binaya gitmeden işlem yapabilmesini sağlıyor.

Şehir merkezine 10 km uzaklıkta bulunan ve hafta içi 09.00 ila 16.30 saatleri arasında hizmet veren ödeme noktası sayesinde, Bölme ve Kurşunluk Mahallelerinde ikamet eden vatandaşlar ödeme işlemlerini daha kolay ve daha hızlı bir şekilde halledebiliyor.

Vatandaşlar yeni noktada su faturasının yanı sıra emlak, reklam ve çevre temizlik vergilerini kredi kartıyla ya da nakit olarak ödeyebiliyor.

0.0
Son Düzenlemeler: 31 May, 2024
İlgili İçerikler: Kalfa Mahallesi Sakinlerinden, Mehmet Bölme BAŞKAN YALIM'DAN MEMURLARA MÜJDE Bölme Mahallesi Sakinlerinden, Muzaffer Şahin Bölme Mahallesi 239 Ada 23 Parsel 18. Madde Uygulaması Bölme Mahallesi Sakinlerinden, Ahmet Özdemir Hasibe Bölme Uşak Merkez Bölme Mahallesi'nden Ayşe Özçelik Bölme Mahallesi Sakinlerinden, Emine Şahin Eray Bölme Ayşe Bölme
bölme ek hizmet binası özkan yalım uşak belediyesi