Haberler

ÇOCUK ŞENLİĞİ'NDE İKİ BAYRAM BİR ARADA KUTLANDI

596
22-04-2023

Hem Ramazan Bayramı’nın, hem de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın doyasıya kutlanması için Uşak Belediyesi tarafından 1 Eylül Stadyumu’nda düzenlenen Çocuk Şenliği, ilk gününde çocuklara unutulmaz anlar yaşattı. Birbirinden eğlenceli etkinliklere aileleriyle katılan yüzlerce çocuk, gün boyunca doyasıya eğlendi.

Uşak Belediyesi tarafından şenlik için hazırlanan Bir Eylül Stadyumu, saat 14.00’te Uşaklı her yaştan çocuğa ve ailelerine kapılarını açtı. Stadyum içerisine kurulan farklı stantlarda gerçekleşen taş boyama, yüz boyama, tişört boyama atölyelerine ve sanatsal etkinliklere katılan çocuklar; sürpriz hediyelerle ve ikramlarla bayramın keyfini gönüllerince çıkardı. Renkli oyun gruplarında doyasıya eğlenen çocuklardan; sportif aktivite parkurlarına, sahnede sergilenen tiyatro gösterilerine ve yapılan yarışmalara kadar büyük küçük demeden herkes katılım sağladı.

‘HARİKA KANATLAR’ UŞAK’A İNİŞ YAPTI

Güne damgasını vuran çizgi dizi karakterleri “Harika Kanatlar” gösterisinde keyifli dakikalar yaşayan çocuklar maskotlarla beraber şarklılar söyledi, danslar etti. Bol bol fotoğraf çekilerek anı ölümsüzleştiren aileler ise çocukluklarına geri döndü.

AİLELER ÇOCUKLARIYLA BERABER EĞLENCENİN TADINI ÇIKARDI

Şenliğe çocuklarıyla katılan vatandaşlardan Metin Özçelik, “Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın’a teşekkür ederim. Çok başarılı ve eğlenceli bir organizasyon olmuş. Boyamalar, balonlar ve ikramlarla birlikte çok eğlendik bizde çocukluğumuza döndük.” dedi.

Etkinliklere arkadaşlarıyla katılan üniversite öğrencisi, her geçen gün vatandaşa yönelik yaptığı organizasyonlarla Uşak’ın kendini geliştirdiğini söyleyerek “Uşak’a gelirken ön yargılarım vardı, fakat gün geçtikçe gençler için düzenlenen festivaller, çocuklar ve aileler için yapılan etkinlikler sayesinde bu ön yargılarım kırılıyor. Bunun destekçisi olan Başkan Çakın’a teşekkürlerimi iletmek istiyorum.” dedi.

DOYA DOYA EĞLENCE 23 NİSAN’DA DA DEVAM EDECEK

23 Nisan Pazar günü 1 Eylül Stadyumu’nda devam edecek şenlikte, maket uçak yarışması, robot şov, kukla şov, boyamalar, sanatsal ve sportif faaliyetler saat 14.00’den itibaren çocuklarla buluşacak. 

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: UŞAK'TA İKİ PROJENİN RESMİ AÇILIŞI YAPILDI Karakuyu Köyünden, Bayram Yıldırım Selikler Köyünden, Bayram Yıldırım Bayram Altuner Birol Satılmış CUMHURİYETİN 100 YILI UŞAK'TA COŞKUYLA KUTLANDI DİKİLİTAŞ MİLLET BAHÇESİ ŞEHRİN YENİ GÖZDESİ OLMAYA HAZIRLANIYOR BİRBİRİNDEN GÜZEL ÜRÜNLER ZÜMRA KADIN EL EMEĞİ PAZARINDA Başkan Çakın 30 Ağustos Zafer Bayramı ve 1 Eylül Uşak'ın Kurtuluşu Münasebetiyle Mesaj Yayınladı UŞAK BELEDİYESİ İLE ENGELLER BİR BİR KALKIYOR
uşak 23 nisan şenlik