Haberler

Çocuklara yarış parkuru sürprizi

1004
6-08-2020

Piknik için geldiler kendilerini parkurda buldular

Uşak Belediyesi tarafından, Kovid-19 sağlık tedbirlerine uygun ve çocuklara yönelik düzenlenen parkur yarışlarının ilki Çobançeşme Parkı’nda gerçekleştirildi.

Uşak Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından dün ilki düzenlenen ve hem çocuklara hem de ailelerine keyifli vakit geçirmeleri için olanak sağlayan eğitici parkur kıyasıya mücadelelere ev sahipliği yaptı.

Hakemliğini Uşak Belediyesi’ne bağlı antrenörlerin yaptığı yarışlarda aileler de büyük bir heyecanla çocuklarını izledi.

Oluşturulan parkurda yoğun efor sarf eden, bir yandan eğlenirken diğer yandan spor yapan minikler saniyelere karşı yarıştı.

Kovid-19 sağlık tedbirleri kapsamında uzun bir süre evlerinden çıkamayan miniklerin büyük ilgi gösterdiği parkuru en kısa sürede tamamlayanlar birinci olurken tüm katılımcılara küçük hediyeler verildi.

DEDE TORUN AYNI HEYECANI YAŞADI

Piknik yapmak üzere Çobançeşme Parkı’na giden ve parkur sürpriziyle karşılaşan dede Halit Karaman, “İlk olarak Uşak Belediyesi’ne bu etkinlik nedeniyle teşekkür ederiz. Yarışmada iki torunum yer aldı ve birisi ikinci, diğeriyse dördüncü oldu. Güzel bir yarışma izledik ve biz de keyif aldık.” dedi.

Yarışmacı miniklerden Ensar ise, yarışmaktan mutlu olduğunu, ikinci geldiğini ve etkinliğin devam etmesini istediklerini dile getirdi.

YARIŞMALAR DEVAM EDECEK

Uşak Belediyesi’nden yapılan açıklamada, parkur yarışlarının sürpriz şekilde kentteki diğer parklarda da süreceği duyuruldu.

0.0
Son Düzenlemeler: 06 Austos, 2020
İlgili İçerikler: BAŞKAN ÇAKIN'DAN ÇOCUKLARA MÜJDE; İKİNCİ DÖNEM BAŞLIYOR Genç Kuşak Fest'te Düzenlenen Yarışmalarda Dereceye Girenlere Ödülleri Verildi BAŞKAN ÇAKIN'IN SÜRPRİZİ GENÇLERİ MUTLU ETTİ UŞAK BELEDİYESİ'NDEN ÖZEL ÇOCUKLARA KEYİFLİ ETKİNLİK İTFAİYE PERSONELLERİNE GENÇ KUŞAK SÜRPRİZİ UŞAK İTFAİYESİ'NDEN ÖZEL ÇOCUKLARA YANGINDA FARKINDALIK PROGRAMI UŞAK BELEDİYESİ'NDEN "FARKINDALIK SÜRPRİZİ" Uşak Belediyesi'nden Çocuklara Büyük Müjde Yayalaştırılan Sokaklar Yarışma Sonucu Zeyilname 3 Uşak Belediyesi Yayalaştırılan Sokaklar Mimarlık-Kentsel Tasarım Fikir Proje Yarışması
uşak uşak belediyesi çocuk mehmet çakın sürpriz