Haberler

Gelenek Bozulmadı, Başkan Cahan Kadın Personellerle Buluştu

1705
13-03-2018

8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Uşak Belediyesi bünyesinde çalışan kadınlar Başkan Cahan ile buluştu.

Uşak Belediyesi’nde her yıl gerçekleştirilen 8 Mart bayan personellerle buluşma programı bu yıl da devam ettirildi. Belediye hizmet binasında gerçekleştirilen etkinlikte personel renkli bir 8 Mart geçirdi.

Doğukan Alsay’ın sunumu ile başlayan ve çeşitli yarışmaların yapıldığı 8 Mart programında daha sonra Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan personelle bir araya gelerek tek tek selamlaştı. Eşi Halime Cahan ile katıldığı etkinlikte çalışanlara karanfil ve hediye takdiminde bulundu. Daha sonra kadınlarla birlikte pasta kesildi.

Programda konuşan Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Sizler bizim için çok kıymetlisiniz. Uşak’a hizmette mesai dahi gözetmeden çalışan sizlerle kentimize yeni bir çehre kazandırıyor, güzel yarınlarımızı inşa ediyoruz. Hem ailelerinize, hem de hizmete yönelik sarf ettiğiniz bu çaba ile örnek bireylersiniz. Toplumumuzun temel yapı taşı olan tüm kadınlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

Kadınların toplumların değerini belirleyen en önemli unsur olduğunu kaydeden Başkan Cahan, kadını Türk Milletinin her zaman ayrı bir noktada tuttuğunu ve yücelttiğini dile getirdi.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Başkan Çakın çalışmaları bu kez basın mensuplarıyla inceledi BAŞKAN ÇAKIN'DAN ÇOCUKLARA MÜJDE; İKİNCİ DÖNEM BAŞLIYOR Başkan Çakın'dan 15 Temmuz Mesajı Başkan Çakın'dan Kurban Bayramı Mesajı Başkan Çakın Yağış Sürecini Sahadan Yönetti BAŞKAN ÇAKIN'DAN BABALAR GÜNÜ MESAJI Kentin Geleneksel Değerleri Yaşatılıyor ENGELLİ HAFTASINDA BAŞKAN ÇAKIN'DAN YENİ TESİS MÜJDESİ BAŞKAN ÇAKIN'DAN 23 NİSAN MESAJI BAŞKAN ÇAKIN BASINLA BULUŞTU
uşak uşak belediyesi nurullah cahan etkinlik kadınlar günü hediye birlik belediye personeli beraberlik