Haberler

İTFAİYE PERSONELLERİNE GENÇ KUŞAK SÜRPRİZİ

661
1-08-2021

Genç Kuşak topluluğu, Uşak İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, yürütülen çalışmalar nedeniyle teşekkür etti. Tüm itfaiye teşkilatlarının teyakkuzda olduğu bir dönemde yapılan ziyaret, itfaiye personellerinin yüzünü güldürdü.

Merkeze Bağlı Göğem Köyü yakınlarında bulunan ormanlık alanda dün öğle saatlerinde çıkan yangın, vatandaşların ihbarı ile olaya müdahale eden itfaiye ekiplerinin yoğun çabasıyla kontrol altına alınmış ve söndürülmüştü.

Bugün, Uşak Belediyesi bünyesinde kurulan Genç Kuşak topluluğu Uşak Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret ederek çalışmalara katılan tüm itfaiye ekiplerine ithafen çiçek takdim etti.

İtfaiye personellerine elleriyle kahvaltı hazırlayan Genç Kuşak topluluğu daha sonra yangına müdahale etmek için kullanılan araç ve ekipmanları yakından tanıma imkanı buldu.

İtfaiye Müdürlüğü personelleri tarafından teknik olarak bilgilendirilen gençler, Göğem Gölü’nün üst kısmında bulunan yangın bölgesine hareket etti.

Genç Kuşak topluluğu, çevrede bulunan pet şişe ve ambalaj atıkları gibi çevre kirliliğine ve tehlikeye sebebiyet veren çöpleri topladı.

0.0
Son Düzenlemeler: 02 Austos, 2021
İlgili İçerikler: İKİNCİSİ DÜZENLENEN PES TURNUVASI GENÇLERİN BULUŞMA ADRESİ OLDU GENÇ KUŞAK FİNAL HAFTASINDA ÖĞRENCİLERİN YANINDA GENÇ KUŞAK BİR TURNUVAYA DAHA İMZA ATTI Sebahattin Genç Ayşe Gencer GENÇ KUŞAK TURNUVASI'NDA KAZANAN DOSTLUK OLDU Gençlik Parkı'nın Temeli Atıldı KURTULUŞ TİYATRO OYUNU LİSELİ GENÇLERLE BULUŞUYOR Ummahan Gencer Ali Rıza Gencer
ziyaret itfaiye Genç Kuşak