Haberler

​24 Saat Esasıyla Kente Hizmet Ediyoruz

2357
18-04-2016

24 Saat Esasıyla Kente Hizmet Ediyoruz

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan kente hizmet aşkıyla gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade ederken,”İlimizin güzel geleceği için 24 saat esasıyla tüm personelimizle çalışıyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Nurullah Cahan Mimar Sinan Caddesi üzerindeki çalışmaları inceledi. Başlamasından kısa bir süre geçmesine rağmen bitme noktasına gelinen çalışmaları inceleyen Başkan Cahan yolun son durumu hakkında yerinde bilgi aldı. Gece 00:00 da yapılan incelemede çalışan personele baklava da ikram edildi. Başkan Cahan’a UTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Çümen, Uşak Belediyesi Özel Kalem Müdürü Seyfullah Furtana ve personel de eşlik etti.

Saat fark etmiyor

Burada bir açıklama yapan Belediye Başkanı Nurullah Cahan,”İlimiz için 24 saat esasıyla tüm personelimizle birlikte çalışıyoruz” dedi. Cahan,”Belediye olarak kentimizde yollar konusunda hiçbir sıkıntı kalmayacağına dair söz vermiştik. Bunu öncelikle araç ve gereçlerimizi yenileyerek çok güçlü bir hale getirerek başladık. Akabinde 2015 yılında birçok ana caddemizin yollarını yenileyerek modern bir hale getirdik. 2016 yılında da çalışmalarımız hızlı başladı. Havaların ısınmasıyla beraber, ilimizin ana caddelerinde asfaltlama çalışmalarına hız verdik. Bunun ilk adımını ise Dikilitaş ve Karaağaç Mahallesi’nde attık. Şu an Mimar Sinan Caddesi’ndeyiz. Caddemizde çok kısa süre önce çalışmaların başlamasına rağmen bitirdiğimizi ifade edebilirim. Şu an saat 00.00 olmasına rağmen ekiplerimiz fedakar şekilde çalışıyor. Biz de onlara moral vermek ve çalışmaları yerinde görmek için buraya geldik. Çalışmalarımız ve desteklerimiz artarak devam edecek” ifadesini kullandı.

Şehirler arası yollarda modern dokunuşlar

Şehirler arası yolda da önemli çalışmaların devam ettiğini kaydeden Cahan şunları söyledi: “Kentimizin en büyük sıkıntılarından birisi de İzmir Ankara karayolunun şehrimizin ortasından geçmesi nedeniyle trafik yoğunluğudur. Bu yoğunluk özellikle belirli saatlerde daha da artmaktadır. Biz bu duruma çare bulmak adına battı çıktı projelerine başlamıştık. Şu anda çalışmalarımızda yan yolları verirken, yağmur suları için da kazı çalışmalarımız yapıldı. Bu çalışmaları da hızlı bir şekilde bitirerek kentimize hediye edeceğiz”

Üst geçitler rahat ettirecek

İzmir Ankara karayolunun görsel ve işlevsel anlamda daha kullanılabilir bir hale getireceklerine de parmak basan Cahan, “Batta çıktı projelerimizin bitmesiyle birlikte tabiri caizse araçların yağ gibi akacağı bir sistem işleyecek. Biz bu durumda görsel ve ihtiyaç hissedilen çalışmalar da yapacağız. Öncelikle modern üst geçitlerle yaya trafiğine fayda sağlayacağız.  Bu sayede vatandaşlarımız rahata erecek” diyerek sözlerine son verdi.  

0.0
Son Düzenlemeler: 18 Nisan, 2016
İlgili İçerikler: AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANI MAHİNUR ÖZDEMİR GÖKTAŞ'TAN UŞAK'A ZİYARET YENİ AŞEVİ KAPSAMLI HİZMETLERLE KAPILARINI AÇMAYA HAZIRLANIYOR KARAAĞAÇ MAHALLESİ'NİN TALEPLERİ HİZMETE DÖNÜŞTÜ KARAAĞAÇ GENÇLİK PARKI RESMİ OLARAK HİZMETE AÇILDI ​48 YILLIK ANILAR UKAMER HİZMET BİNASI'NDA CANLANDI HİZMET TAM NOT ALDI; YENİ TESİSLER İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI KAYAAĞIL TERMAL TESİSLERİ YENİLENEN YÜZÜYLE HİZMETTE
 KARAAĞAÇ KAPALI PAZARYERİ HİZMET VERMEYE BAŞLADI KADINLARIN İKİNCİ EVİ; UKAMER HİZMET BİNASI ZÜMRA KADIN EL EMEĞİ PAZARI HİZMETE AÇILDI
uşak belediyesi nurullah cahan marka şehir inceleme mimar sinan caddesi 24 saat çalışma