Psikolojik Danışma Hizmeti Hizmetlerimiz

Psikolojik Danışma Hizmeti

İlgili Birim:
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü

İletişim:
Telefon : (276) 227 51 63
Faks : (276) 223 32 08
E-Posta :psikolojik@usak.bel.tr
Adres : Atatürk Kültür Merkezi - Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Meydanı No: 49 Uşak

Uşak Belediyesi Aile ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi Uşak’lılara ücretsiz psikolojik danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Atatürk Kültür Merkezi’nde, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Aile ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi, her yaş grubuna, ücretsiz olarak destek sağlamaktadır.
Günlük hayatımızda karşılaştığımız problemlere çözüm üretmek, ilişkilerimizi ve iletişimimizi iyileştirebilmek için, karşılaştığımız genel psikolojik konularda hafta içi her gün, mesai saatlerinde, faaliyet gösteren Aile ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi Sorumlusu Psikolog Zeynep Yılmaz ile ücretsiz olarak görüşmeler sağlanmaktadır. 
Vatandaşlarımızdan gelen talepler;
Yetişkinlere yönelik başlıca hizmetlerimiz arasında; stres, öfke kontrolü, evlilik problemleri, boşanma adaptasyonu ve aile içi problemler yer alıyor. Gençlerde; ergenlik problemleri, sınav kaygısı, aile içi sorunları ele alıyoruz. Çocuklarda ise; ebeveynler ile iletişimi düzenleme, uyum problemi davranış bozuklukları(tırnak yeme, parmak emme, alt ıslatma, yalan söyleme, saç koparma, kirpik yolma, hırsızlık ve uyku bozukluğu vb.) ön plana çıkıyor. 
Vatandaşlarımız Atatürk Kültür Merkezimizin 0276 227 51 63 nolu telefonundan ya da Uşak belediyesinin 153 nolu telefonundan ulaşarak ücretsiz psikolojik danışmanlık hizmeti için randevu alabilirler.

İletişim Formuna ulaşmak için tıklayınız.