Psikolojik Danışma Hizmeti Hizmetlerimiz

Psikolojik Danışma Hizmeti

İlgili Birim:
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü

İletişim:
Telefon : (276) 227 51 63
Faks : (276) 223 32 08
E-Posta :psikolojik@usak.bel.tr
Adres : Atatürk Kültür Merkezi - Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Meydanı No: 49 Uşak

Belediyemizde 2010 yılından bu yana tüm vatandaşlarımızın ücretsiz olarak faydalanabildiği ücretsiz psikolojik danışmanlık hizmeti veriliyor.

Günlük hayatın telaşı içerisinde çeşitli konularda stres altında bulunan vatandaşlarımız hiçbir ücret ödemeden Belediyemize başvurarak sıkıntılarının paylaşılması ve giderilmesi konusunda psikolojik danışmanlık hizmeti alabiliyor.

Vatandaşlarımızdan gelen başvurularda;

Yetişkinlerde stres, öfke kontrolü, evlilik problemleri ve aile içi problemler,

Gençlerde ergenlik problemleri, sınav kaygısı, aile içi problemler,

Çocuklarda ise aile içi problemler uyum ve davranış problemleri (tırnak yeme, parmak emme, alt ıslatma, yalan söyleme, saç koparma, kirpik yolma, hırsızlık ve uyku bozukluğu vb.) ön plana çıkıyor.

Sorunları erteleme yerine 227 51 63 / 623 nolu telefondan randevu alarak ücretsiz psikolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

RANDEVU
Atatürk Kültür Merkezimizin 227 51 63 / 623 nolu telefonundan ücretsiz psikolojik danışmanlık hizmeti için randevu alabilirsiniz.

İLETİŞİM MERKEZİ
Psikolojik Danışmanlık hizmetleri ile ilgili Görüş, Öneri ve Şikâyetleriniz için 221 40 00 numaralı İletişim Merkezi’mizi arayarak veya İletişim Formu üzerinden email aracılığıyla Belediyemize iletebilirsiniz.

İletişim Formuna ulaşmak için tıklayınız.