Haberler

Başkan Cahan'ın Miraç Kandili Mesajı

2224
25-05-2014

Başkan Cahan’ın Miraç Kandili Mesajı

Belediye Başkanı Nurullah Cahan Miraç Kandili nedeniyle bir açıklamam yayınladı. Miraç’ın önemine değinilen açıklama şu şekilde devam etti:

" Bugün İslam tarihimizin en önemli günlerinden birisinin yaşandığı bir günü yaşamaktayız. Güzel dinimiz İslam’ın en güzel yaşama şeklerinden birisi olan namazın da müjdelendiği bugün tüm alem için çok değerlidir. Bugün Peygamber efendimiz Hz. Muhammet’in ümmetinden olup da, Yüce Allah’a şirk koşmayanların da affedildiği müjdelenmiştir. İşte böyle mana dolu bir günü bizde ellerimizi semaya açmalı ve insanlık adına dualar etmeliyiz. Biz Miraç Kandili’nin güzel anlamı nedeniyle dualarımızı geçtiğimiz günlerde Soma’da hayatlarını kaybeden maden şehitlerimize de yolluyoruz. Bu vesile ile tüm İslam aleminin ve tüm insanlığın Miraç Kandili’nin mübarek olmasını diliyorum”

0.0
Son Düzenlemeler: 25 Mays, 2014
İlgili İçerikler: BAŞKAN YALIM'DAN SIFIR MALİYETLİ FESTİVAL BAŞKAN YALIM'DAN 19 MAYIS KUTLAMA MESAJI BAŞKAN ÖZKAN YALIM'DAN TARHANA FESTİVALİ VE MURAT DAĞI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA BAŞKAN YALIM NET KONUŞTU BAŞKAN YALIM 23 NİSAN'DA KOLTUĞUNU ÇOCUKLARA DEVRETTİ BAŞKAN YALIM'DAN 23 NİSAN MESAJI BAŞKAN YALIM'DAN MEMURLARA MÜJDE BAŞKAN YALIM SÖZÜNÜ TUTTU BAŞKAN YALIM'DAN ANLAMLI ZİYARETLER BAŞKAN YALIM, RAMAZAN BAYRAMI MÜNASEBETİYLE BIR MESAJ YAYIMLADI