Haberler

Cahan, " Suyu en kaliteli şekilde kullanacağız"

2817
6-11-2014

Cahan, " Suyu en kaliteli şekilde kullanacağız”

Uşak Belediyesi Küçükler İçme Suyu Arıtma Tesisi ve Barajı’nda bir dizi çalışma başlattı. Devam eden çalışma ile kente en kaliteli suyun verilmesi adına barajın su alma yapısının standardı ve kalitesi arttırılıyor. Ekiplerin çalışmasında sona yaklaşılırken, çalışmanın bitmesinin akabinde kentin su alma yönünde daha kaliteli hizmet alması planlanıyor. Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Küçükler İçme Suyu Arıtma Tesisi’nde yapılan çalışmaların kent adına olumlu neticeler vereceğini dile getirdi. Uşak’ta suyun kalitesinin artmasının kendileri için önemli bir çalışma olduğunu kaydeden Cahan, " Belediyemiz kentimizin her anlamda yaşam kalitesini artırmak ve kentleşmeyi en iyi şekilde yaşatmak adına projelerine devam etmektedir. İlimizin içme suyunun kalitesi de bu bağlamda önem arz etmektedir. Suyumuzun kalitesinin daha iyi aşamaları gelmesi için yaptığımı çalışmanın sonuçlarını kısa süre sonra alacağız” dedi. Ekiplerin titiz ve planlı bir çalışma gerçekleştirdiğinin altını çizen Cahan, kendilerinin de her aşamadan sürekli bilgi aldıklarına dikkat çekti. Uşak’ta su ile ilgili geleceğe yönelik sürekli projeler ürettiklerini aktaran Cahan, " Gelişen dünyada en önemli unsurlardan birisi de içme suyu ve su kaynaklarıdır. Belediyemiz ilimizde su kaynakları ve içme suyu konusunda sürekli çalışma ve planlama içersindedir. Yaptığımız işin ciddiyetini bilen bir belediye olarak Uşak’ın suyunun en kaliteli olması adına projelerimiz devam edecek vatandaşlarımız da bu farkı hissedecekler” ifadesini kullandı.

Hedefimiz en verimli şekilde kullanmak

Uşak Belediyesi olarak kentin içme suyu ile ilgili çalışmaların sürdüğünü dile getiren Belediye Başkanı Nurullah Cahan, "Belediyemiz kentin marka olması adına durmaksızın çalışmaktadır. Kentin projelerinin hayata geçmesi adına çalışan belediyemiz bütün projelerinde önemli yol almıştır. İnanıyoruz ki yakın zamanda birer birer projelerimizde temeller atılmaya başlanacak. Mutlu bir şehrin de bilincinde olarak hayati konularda da belediyemiz önlemlerini almaktadır. Bu konuların başında ise su ile ilgili beklentiler yer almaktadır. Kentimizin içme suyunu sağladığımız Küçükler Barajı ve İçme Suyu Arıtma Tesisi’nde de sürekli gözlemleme durumundayız. Uşak’ın suyunun en kaliteli ve verimli olabilmesi için ihtiyaçlara hemen cevap veriyor; gereksinimleri de karşılıyoruz. Bu nedenle ekiplerimiz de çalışmalarına devam ediyor. Şimdi ise yaptığımız çalışma ile su alma yapısı ile ilgili bir çalışmamız söz konusudur. Çalışma barajdan kaliteli su almasını hedeflemektedir. Yapılan çalışmanın her aşamasını ise titizlik ile yönetim olarak takip etmekteyiz. Belediye yönetimi olarak su ile ilgili stratejik çalışmalar her zaman önceliğimiz olacak. iyi planlamalar ile bu konuda kentimize en iyi şehirler arasına sokacağız” dedi.
0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Bir Eylül Sanayi Sitesi Yağmur Suyu Hattına Kavuşuyor Şebeke Suyuna İlişkin Uygunluk Raporları SUYUMUZU KORUMAK İÇİN, SAYACIMIZI KORUYALIM Uşak Belediyesi, Şehre Yeni İçme Suyu Kaynakları Arıyor TÜRKİYE FİNALLERİNİ KAZANARAK KUPAYI BAŞKAN CAHAN'A HEDİYE EDECEKLER SERBEST MUHASEBECİLER MALİ MÜŞAVİRLER ODASINDAN BAŞKAN CAHAN'A TEŞEKKÜR ZİYARETİ SANAT TARİHİ BAŞKAN CAHAN'I UNUTMAYACAK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ UŞAK BÜROSU'NDAN BAŞKAN CAHAN'A TEŞEKKÜR PLAKETİ BAŞKAN CAHAN MUHASEBECİLER GÜNÜ TOPLANTISINA KATILDI BAŞKAN CAHAN MİNİKLERİN GLUTENSİZ YEMEK DAVETİNE KATILDI