Ali Ünalan ve Melek Ünalan'ın oğlu, Belediyemiz İmar ve Şehircilik Müdürlüğünden Abdül Cem Ünalan vefat etmiştir. Cenazesi Şıhhasan köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.06/09/2021 Son Düzenlemeler: -/- İlgili İçerikler: Abdullah Ünal Ünalan Mahallesi Sakinlerinden, Ramazan Kırlı Ünalan Mahallesi Sakinlerinden, Fadime Kurt Ünalan Mahallesi Sakinlerinden, Yusuf Kaya Abdulaziz Yalçın Abdullah Faraşat Uşak Merkez Ünalan Mahallesi'nden Rabia Çelik Abdullah Özdemir Abdullah Acartürk Abdullah Kılıç Abdül Cem Ünalan