Döndü Kayanın oğlu Fadime Çoşkunun eşi, Zekiye ve Pembe Vural, Döndü ve Hatice Karataş, Hüseyin Ali ve Gamze Çoşkunun babaları Mustafa Çoşkun vefat etmiştir. Cenazesi Cuma namazını müteakip Akbulak köyünde defnedilecektir. 12.01.2018 Son Düzenlemeler: -/- İlgili İçerikler: Koyunbeyli Köyünden, Mustafa Ünlü Banaz/Ovacık Köyünden, İsmail Gündüz Köprübaşı Köyünden Ali Gündüz Yenişehir Köyünden Mehmet Ali Güler Sivaslı/Salmanlar Köyünden, Mehmet Cengiz Cumhuriyet Mahallesi Sakinlerinden, Mustafa Coşkun Banaz/Gürlek Köyünden, Gülnar Kulle Sivaslı/Cinoğlu Köyünden, Mustafa Çetin Eşme/İsalar Köyünden, Fadime Başer Sivaslı/Akarca Köyünden, Yaşar Avcı Çoşkun Mustafa