Haberler

​Ata Park Çayzade Açıldı

6482
1-09-2016

Ata Park Çayzade Açıldı

“Sosyal mekanlar kazandırmaya devam edeceğiz”

Belediye Başkanı Nurullah Cahan Ata Park içinde açılan Çayzade’nin açılışında yaptığı konuşmada, “Kentimize sosyal yaşam alanları konusunda yenilikleri kazandırmaya devam edeceğiz” ifadesini kullandı.

Uşak Belediyesi işletmelerinden birisi olan Çayzade’nin ikinci şubesi Ata Park içinde açıldı. İsmetpaşa Caddesi Tiritoğlu Parkı içinde yer alan ilk şubeden sonra açılan kafeteryanın açılışına, Uşak Valisi Ahmet Okur, AK Parti Uşak Milletvekilleri Alim Tunç ve Mehmet Altay, CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Nacar, AK Parti İl Başkanı Servet Kuş, kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Yaptıklarımız yapacaklarımızı teminatıdır

Açılışta bir konuşma yapan Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Kentte sosyal yaşam alanlarının çoğalmasını önemsiyoruz” dedi. Bu nedenle Çayzade gibi bir markayı kente kazandırdıklarını aktaran Cahan, “Uşak’ın kurtuluş gününde böyle bir tesisi açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ecdadımızbu nesli bizlere emanet ettiler. Bizde bu emaneti en güzel hale getirmek için çaba veriyoruz. İlimiz her geçen gün güzelleşiyor. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Biz bu gibi sosyal tesislerin artması için çalışmalara devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Marka değerimiz artıyor

Uşak’ın marka değeri günden güne arttığına dikkat çeken Cahan, “İlimiz yaptığımız çalışmalarla günden güne daha iyi bir konuma geliyor. Gelecekte kentimizi güzel günler bekliyor. Şehrimizin büyük projeleri sosyal bir Uşak’ın gelişiminde de etkili olacak. Bu nedenle şimdiden cazibe merkezi bir kent konumuna geldik. Vatandaşlarımızın da desteğiyle daha iyi bir konuma geleceğiz” dedi. 

0.0
Son Düzenlemeler: 01 Eyll, 2016
İlgili İçerikler: KARAAĞAÇ GENÇLİK PARKI RESMİ OLARAK HİZMETE AÇILDI UŞAK BELEDİYESİ GENÇLİK PARKI AÇILIYOR 100. YIL PARKI BÜYÜK BİR COŞKUYLA AÇILDI Gençlik Parkı'nın Temeli Atıldı GELECEĞİN MÜHENDİSLERİ TEKNOPARK'A ÇIKARMA YAPTI ATAPARK YENİ YÜZÜNE KAVUŞTU ATAPARK GENÇLİK KONSERLERİ BAŞLIYOR TİRİTOĞLU ÇAYZADE DE KULLANILMAK ÜZERE TERMOSİFON ALIMI. Kurtuluş Kum Voleybol Turnuvası Atapark'ta Başladı Çocuklara yarış parkuru sürprizi
uşak belediyesi nurullah cahan marka şehir açılış ata park çayzade ikinci şube