Haberler

ATAPARK GENÇLİK KONSERLERİ BAŞLIYOR

8872
16-08-2021

Atapark Gençlik Konserleri 18-20 Ağustos tarihleri arasında Atapark’ta kurulacak dev sahnede Uşak halkıyla buluşacak.

Uşak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenecek organizasyonla Uşaklılar üç gün boyunca müziğe ve eğlenceye doyacak.

Konserler Ücretsiz Olarak İzlenebilecek

Tamamen ücretsiz olarak düzenlenecek olan konserlerde 18 Ağustos’ta “Eski Adam Lafları” ve “Sorun Sende Değil” adlı yerel gruplar Alternatif Rock tarzı müzikleriyle Uşaklı gençlerle buluşacak. 19 Ağustos akşamı Uşak Belediyesi Kent Orkestrası’nın sahne alacağı konserde birbirinden hareketli ezgilerle coşacak olan müzikseverler; 20 Ağustos akşamı Ekin Uzunlar konseriyle keyifli vakit geçirme fırsatı bulacak.

Spor Gösterileri ve Eğlence Bir Arada

Konserlerin dışında DJ performansları da gerçekleştirilecek olan sahnede ayrıca çeşitli eğlenceler ve renkli şovlar da yer alacak. Uşak halkından geniş bir katılım beklenen “Atapark Gençlik Konserleri” etkinlikleri çerçevesinde ayrıca; gençlerimizin kum voleybolu ve basketbol gösteri maçları da sergilenecek.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: YAZ SPOR OKULLARI'NDA KAYITLAR BAŞLIYOR EĞLENCENİN KALBİ ATAPARK'TA ATTI KARAAĞAÇ GENÇLİK PARKI RESMİ OLARAK HİZMETE AÇILDI UŞAK BELEDİYESİ GENÇLİK PARKI AÇILIYOR 2. GURBETÇİ FESTİVALİ BAŞLIYOR ULUSLARARASI BEŞİNCİ TİYATRO FESTİVALİ BAŞLIYOR UŞAK BELEDİYESİ İLE GENÇLİK YENİ BİR MERKEZE KAVUŞUYOR Gençlik Parkı'nın Temeli Atıldı 100. YIL KURTULUŞ KONSERLERİ AHMET ŞAFAK İLE BAŞLADI BAŞKAN ÇAKIN'DAN ÇOCUKLARA MÜJDE; İKİNCİ DÖNEM BAŞLIYOR
uşak uşak belediyesi atapark mehmet çakın gençlik konserleri