Ayşe Ercan vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Kuyucak Camiden alınarak Kuyucak Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 08/11/2021
Son Düzenlemeler: 08 November, 2021
Ayşe Ercan vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Kuyucak Camiden alınarak Kuyucak Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 08/11/2021