Haberler

​Balçıktan Modern Yollara

2679
20-11-2015

Balçıktan Modern Yollara

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Çanlı bölgesindeki esnafın sıkıntılarını çözdüklerini iletti. Cahan, “Sorunları göz ardı etmedik ve balçık yollardan modern ve kaliteli yollara geçiş yaptık” dedi.

Uşak Belediyesi kentin sorunlarını yerinde inceliyor ve orta akıl ile çözüm buluyor. Her mahallede ve sokakta yaşayanlar ile bir araya gelerek ortak akıl ile sorunlara eğilen Uşak Belediyesi takdir kazanıyor. Bu bağlamda Çanlı Tabakhanesi mevkisinde yer alan esnaf ve vatandaşların sorunları da giderildi.  Nisan ayı içinde esnafın yolların kötü ve bozuk olması ve balçıktan araçların girememiş olması şikayetini dikkate alan Belediye, kısa sürede bölge esnafının hak ettiği yolları ve altyapıyı yaptı.

Çanlı’da sorun kalmadı

Biten çalışmaları Belediye Başkanı Nurullah Cahan yerinde inceledi. Başkan Cahan’a, Belediye Başkan Yardımcısı Erol Korkmaz Uşak Belediyesi birim müdürleri ve bölge esnafı eşlik etti.

Çanlı Tabakhanesi’nin işverenler ve işçilerin kullanımı açısından güzelleştiğini kaydeden Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Bölgede yaşayanlara verdiğimiz sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. Cahan, “Geçtiğimiz Nisan ayında burada bir inceleme yapmış ve esnafımızın sıkıntılarını görmüştük. Özellikle kış mevsiminde araçlar ve vatandaşlar adeta balçıkla savaşıyordu. Yaz aylarında ise toz ve toprak bölgede büyük sıkıntı veriyordu. Biz bu serzenişlere kulak verdik. Hemen çalışmalara başlayarak vatandaşlarımızın istediği yolları hediye etmek istedik. Kısa sürede bu konuda başarılı bir çalışma yaptık. Şimdi Çanlı Tabakhanesi’nin yolları tıpkı kent merkezi gibi kaliteli bir hale geldi” ifadesini kullandı.

Bölgedeki sıkıntıları yerinde görmeye devam edeceklerini de hatırlatan Cahan, kentin her noktasında olduğu gibi Çanlı’nın da en iyi duruma gelmesi için mücadele edeceklerini iletti.

Ortak akıl kente pozitif katkı sağlayacak

Ortak aklın kentin gelişmesine katkı vermeye devam ettiğini dile getiren Cahan şunları söyledi: “Uşak marka olma yolunda başarıyla ilerlemektedir. Alt yapıdan üst yapıya, sosyal projelerden kültürel projelere kadar birçok konuda çalışmalarımız söz konusudur. Bütün projelerimizi söz verdiğimiz gibi halkımız ile birlikte ortak akıl ile inşa ediyoruz. Mahallelerimizin beklentilerini bu yollar bitiriyoruz. Bundan sonra da ortak akıl politikamızla kentimize kazanımlar sağlamayı sürdüreceğiz”   

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: UŞAK MODERN HAYVAN PAZARINA KAVUŞUYOR Uşak'ın Modern ve Teknolojik Yeni Üst Geçitlerine Çirkin Saldırı Genel Başkan Arslan: Uşak'ın Kimyası Değişmiş, Modern Bir Kente Dönüşmüş Uşak Üniversitesi Modern Yüzüne Kavuşuyor Yeni Üst Geçitler Modern Uşak'la Bütünleşecek Alt Yapıda Modernite ve Kalite 3. Battı Çıktı İle Birleşiyor Uşak Modern Bir Yüze Kavuşuyor Celal Bayar Caddesi Modern Bir Yüze Kavuşuyor Kirli Tabakhaneden Modern Kent Merkezine Gediz Ulu Yolu'na da Modern Dokunuşlar
uşak nurullah cahan asfalt yol marka şehir uşak belediye çanlı tabakhane balçık