Haberler

Başkan Cahan TÜGVA'nın Kariyer Günleri Sohbetine Katıldı

2570
5-04-2017

Başkan Cahan TÜGVA’nın Kariyer Günleri Sohbetine Katıldı

Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Uşak Şubesi tarafından düzenlenen Kariyer Günleri söyleşi programına konuk oldu.

Türkiye Gençlik Vakfı Uşak Şubesi tarafından Atatürk Kültür Merkezi’nde öğrencilere yönelik olarak düzenlenen programa Fevzi Çakmak, TÜPRAG ve Ertuğrul Gazi Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri katılım gösterdi. Öğrencilere hayatından ve geçirmiş olduğu deneyimlerinden çeşitli kesintiler sunan Başkan Cahan, bir kişinin hedeflerine ulaşması için çizdiği yoldan sapmaması ve asla pes etmemesi gerektiğini çeşitli örneklerle anlattı. Programa Başkan Nurullah Cahan’ın yanı sıra AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Mıllık, TÜGVA İl Başkanı Bilal Ertaş, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Kur-an’ı Kerim tilaveti ile başlayan söyleşi Tügva’nın ve Uşak Belediyesinin tanıtım filmlerinin gösterimi ile devam etti.

Ardından konuşmasına başlayan Başkan Cahan öğrenciler ile gelecek planları üzerine konuştu. Cahan, “Hayatınızın baharındasınız. 11. ve 12. sınıfsınız tam insanın kanının kaynadığı neşeli olduğu dönemler bunlar. Her şeye yön verdiğiniz ve hayatınızın temellerini atacağınız zamandasınız. İnşallah aldığınız eğitim ile sizler bunu başaracaksınız. Çünkü bu kumaş sizde var. Bizlerde sizin için varız. Siz gençlerimize ne gibi faydalar sağlayabiliriz, nasıl daha fazla destek olabiliriz bunun derdindeyiz. Bu yüzden bizim gayemiz bir yandan şehrimizi geliştirmek, bir yandan da gençlerimize sahip çıkmaktır” ifadesini kullandı.

Sohbet sonunda öğrencilerin ve katılımcıların şehre dair sorularını da cevaplandıran Başkan Cahan, yapımı devam eden projeler hakkında da bilgilendirme yaptı.

Söyleşinin ardından TÜGVA İl Başkanı Bilal Ertaş katılımlarından dolayı Başkan Nurullah Cahan’a çiçek takdim etti.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: BAŞKAN YALIM'DAN 19 MAYIS KUTLAMA MESAJI BAŞKAN ÖZKAN YALIM'DAN TARHANA FESTİVALİ VE MURAT DAĞI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA BAŞKAN YALIM NET KONUŞTU BAŞKAN YALIM 23 NİSAN'DA KOLTUĞUNU ÇOCUKLARA DEVRETTİ BAŞKAN YALIM'DAN 23 NİSAN MESAJI BAŞKAN YALIM'DAN MEMURLARA MÜJDE BAŞKAN YALIM SÖZÜNÜ TUTTU BAŞKAN YALIM'DAN ANLAMLI ZİYARETLER BAŞKAN YALIM'DAN VATANDAŞIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK HABER GELDİ BAŞKAN YALIM, RAMAZAN BAYRAMI MÜNASEBETİYLE BIR MESAJ YAYIMLADI
uşak uşak belediyesi nurullah cahan tügva imam hatip lisesi söyleşi kariyer günleri