Haberler

BAŞKAN CAHAN'A UŞAK AŞÇILAR VE PASTACILAR DERNEĞİNDEN 'TATLI' SÜRPRİZ

2189
25-02-2019

Uşak Aşçılar ve Pastacılar Derneği Başkanı Fatih Demir ve derneğin yönetim kurulu üyeleri Uşak Belediye Başkanı Av. Nurullah Cahan’ı makamında ziyaret etti. Dernek üyeleri Başkan Cahan’a kendisinin silüetinin bulunduğu özel bir pasta hediye ettiler.

Uşak Belediyesi iş birliği ile batıdan doğuya birçok sosyal projeye imza atan Uşak Aşçılar ve Pastacılar Derneği, Başkan Cahan’a ‘tatlı’ bir sürpriz hazırladı. Dernek üyeleri özenle yapılmış ve Başkan Cahan’ın silüetinin bulunduğu özel pastayı ziyaretleri esnasında Başkan Cahan’a sundu. ‘İlkler Şehri Uşak’ yazısının bulunduğu pastada Uşakspor renklerinin yer aldığı lale motifi süslemesi dikkat çekti. Dernek üyeleri, Başkan Cahan’ın bugüne kadar ulusal ve uluslararası her platformda kendilerini desteklediğini belirterek, böyle bir sürpriz hazırlamak istediklerini dile getirdiler.

Demir: “Biz Başkanımıza Gönülden Bağlıyız”

Uşak’ın tarihini ve yöresel lezzetlerini Türkiye’ye tanıtarak, ön plana çıkmasını hedeflediklerini aktaran Dernek Başkanı Fatih Demir: “Biz Başkanımıza gönülden bağlıyız, sağ olsun bize emeği büyüktür. Kendisi bugüne kadar bizi her platformda destekledi. Biz de Başkanımızın ve Uşak Belediyesi’nin desteklerini arkamıza alarak Uşak’ımızı ve tarihi yemeklerimizi her yerde tanıttık.  Bugün kendisini hem ziyaret etmek hem de kendi silüetini yaptığımız pastayla teşekkür etmek istedik. Kendisine gönülden bağlıyız” sözlerini aktardı.

Başkan Cahan: “Derneğimizin Ellerine Sağlık, Bizi Duygulandırdılar”

Başkan Cahan, Uşak Belediyesi ve dernek arasındaki işbirliği ile 5 yıl boyunca Uşak’ın yöresel lezzetlerini tüm Türkiye’de temsil ettiklerini söyledi. Kendisine özel olarak hazırlanmış pasta için çok memnun olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Nurullah Cahan ayrıca şu açıklamalarda bulundu: “Derneğimize, sağladığımız bu güzel işbirliğimizi böyle güzel bir pastayla taçlandırdıkları için teşekkür ediyorum. Pastada hem silüetimizin, hem de Uşaksporumuzun renkleriyle lale motifinin bulunması bizi memnun etti. Uşak’ımızın değerlerini ön plana çıkarmak bizim vazifemizdi, derneğimizle de güzel bir işbirliği yaptık. Ellerine yüreklerine sağlık,  kendilerine çok teşekkür ediyorum”.

Derneğin ziyareti Başkan Cahan’a pasta takdimi ve toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: ÇARŞI UŞAK PROJESİ'NDE DUYURU Uşak Merkez Atatürk Mahallesi'nden Ayşe Kaya Uşak Merkez Cumhuriyet Mahallesi'nden Mehmet Savaş Uşak Merkez Karaağaç Mahallesi'nden Halime Alpan Uşak Merkez Bozkurt Mahallesi'nden Emine Gümüş UŞAK KARAAĞAÇ MAHALLESİ MAHALLE KONAĞINDA KULLANILMAK ÜZERE TATAMİ ALIMI Uşak Merkez Ünalan Mahallesi'nden Rabia Çelik Uşak Merkez Atatürk Mahallesi'nden Ramazan Kara Uşak Merkez Karaağaç Mahallesi'nden Mehmet Özcan Ali Cemal Uşaklıgil
uşak uşak belediyesi nurullah cahan aşçılar pasta