Haberler

BAŞKAN YALIM'DAN ANLAMLI ZİYARETLER

212
9-04-2024

Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım, Uşak Şehitliği’ni ve Uşak Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Arefe günü dolayısıyla Şehitlikte düzenlenen programa Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım’ın yanı sıra Uşak Valisi Dr. Turan Ergün,  CHP Uşak Milletvekili Dr. Ali Karaoba, CHP Uşak İl Başkanı Sevinç Yazgan ve Protokol üyeleri katıldı.

MİLLİ VE MANEVİ DUYGULAR ÖNE ÇIKTI

Şekerevleri mezarlığında bulunan şehitlikte düzenlenen program, Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Okunan duanın ardından protokol üyeleri şehit mezarlarına su dökerek karanfil bıraktıktan sonra şehit aileleriyle bir süre sohbet etti. Başkan Yalım, aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kahraman gazilere uzun ömürler diledi.

Ardından Uşak Emniyet Müdürlüğü’nü ziyarette bulunan Başkan Yalım, 179. kuruluş yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla Türk Polis Teşkilatı’na değerli çalışmaları için teşekkürlerini iletti.

Gönül bağlarını güçlendirmek, milli ve manevi değerlere sahip çıkmak için birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapan Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım, tüm vatandaşların Mübarek Ramazan Bayramını kutladı.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: BAŞKAN ÖZKAN YALIM'DAN TARHANA FESTİVALİ VE MURAT DAĞI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA BAŞKAN YALIM NET KONUŞTU BAŞKAN YALIM 23 NİSAN'DA KOLTUĞUNU ÇOCUKLARA DEVRETTİ BAŞKAN YALIM'DAN 23 NİSAN MESAJI BAŞKAN YALIM'DAN MEMURLARA MÜJDE BAŞKAN YALIM SÖZÜNÜ TUTTU BAŞKAN YALIM'DAN VATANDAŞIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK HABER GELDİ BAŞKAN YALIM, RAMAZAN BAYRAMI MÜNASEBETİYLE BIR MESAJ YAYIMLADI BAŞKAN YALIM, İFTAR SOFRASINDA BİNLERCE VATANDAŞLA BİR ARAYA GELDİ BAŞKAN ÇAKIN'DAN MÜJDE ÜSTÜNE MÜJDE
uşak uşak belediyesi Ramazan bayramı özkan yalım şehitlik ziyareti il emniyet müdürlüğü ziyareti 10 nisan polis haftası