Haberler

​Belediyeden Birlik ve Beraberlik İçeren Anlamlı Davranış

2474
5-08-2016

Belediyeden Birlik ve Beraberlik İçeren Anlamlı Davranış

Belediye Başkanı Nurullah Cahan darbe kalkışmasına karşı dik durmaya devam ettiklerini kaydederken, “Personelimiz de kılık kıyafetinden davranışlarına kadar birlik ve beraberliğimizin yegane sembolü Türk Bayraklı kıyafetlerle hemşehrilerimizi karşılıyor” dedi.

Uşak Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü personeli darbe kalkışmasına tepki, birlik ve beraberliği simgelemek adına ay yıldızlı t shirtler ile hizmet vermeye başladı. Mali Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde yer alan vezneler, emlak servisi gibi halkla direk olarak muhatap olan personel yeni kıyafetleriyle beğeni kazandı.

Gereken cevap Uşak’tan  da verildi

Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Tüm birimlerimizle ülkemizin demokrasisine ve özgürlüğüne karşı uzatılan ellere ve darbe kalkışmasına örnek bir tavır sergiliyoruz” ifadesini kullandı. Cahan şunları kaydetti: “15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleştirilmek istenen darbe kalkışması hainlerin ve alçakların kursaklarında kalmıştır. Milletimizin feraseti  ve aslan gibi duruşu darbeyi bertaraf etmiş, vatan sevdalıları en güzel cevabı meydanlarda vermiştir. Uşak’ta darbe konusunda ilk dakikalardan itibaren dik bir duruş sergilemiş on binler caddelere akmıştır. Kurumumuz da bu konuda öncü olmuş ve halen demokrasi nöbetlerinin organizasyonunu sağlayarak halkımızın bilincini diri tutmaktadır. Bu konuda kurumumuz normal işleyişinde de örnek çalışmalar sergilemiştir” 

Gelenleri kırmızı beyaz karşılıyoruz

Belediyeye gelenlerin en uğrak olduğu birimlerin çalışanlarının Türk Bayraklı kıyafetlerle karşılandığını aktaran Cahan, “Belediyemizin vezneler ve emlak servisi gibi en yoğun olduğu Mali Hizmetler Müdürlüğümüze bağlı birimleri birlik ve beraberliğimizin yegane sembolü olan Türk Bayraklı t shirtler ile hemşehrilerimizi karşılıyor. Bu sayede güzel bayrağımızı en güzel şekilde göstermekle birlikte dosta düşmana mesaj da veriyoruz. Bu vesileyle dik duran hemşehrilerimize ve personelimize bir kez daha teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

0.0
Son Düzenlemeler: 05 Austos, 2016
İlgili İçerikler: UŞAKTA GÜN BİRLİK GÜNÜ BAŞKAN ÇAKIN MUHTARLARLA BİRLİKTE ÇALIŞMALARI İNCELEDİ 100 YIL SONRA AYNI BERABERLİK RUHU YAŞATILDI BAŞKAN ÇAKIN'DAN 15 TEMMUZ MİLLİ BİRLİK VE DEMOKRASİ GÜNÜ MESAJI Uşak Belediyesi'nden "Atatürk'ü Anma Günü" İçin Anlamlı Video Uşak Belediyesi'nden Hayvan Dostları İçin Anlamlı Proje UŞAK BELEDİYESİ ÖĞRENCİLERLE BİRLİKTE KARAAĞAÇ MESİRE ALANINI TEMİZLEDİ BU BAKIŞ AÇISI UŞAK'A KAZANDIRACAK: STK'LARIMIZLA VE KONSEYİMİZLE BİRLİKTE YOL ALACAĞIZ Uşak'ta 80 Bin Karanfille Anlamlı Etkinlik Uşak'ta engellilerle birlikte kortej yürüyüşü düzenlendi
uşak nurullah cahan belediye personel bayraklı darbaye karşı milli birlik ve beraberlik