Haberler

​Cahan, "Kentimizi Gelin Gibi Süslüyoruz"

2751
1-05-2016

Cahan, “Kentimizi Gelin Gibi Süslüyoruz”

Öz Çekimcilerin Yeni Mekanı Mimar Sinan Caddesi

Belediye Başkanı Nurullah Cahan Uşak’ı adeta bir gelin gibi süslediklerini ifade ederken, “Yol çalışmalarının bittiği bölgelerdeki çevre düzenlemeleri ve ışıklandırmalar beğeni topluyor” dedi.

Uşak Belediyesi kentin dört bir yanında çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. yeni ekipmanları, araç ve gereçleriyle 2016 yılına hızlı bir başlangıç yapan Belediye yol çalışmalarıyla da takdir kazanıyor. Asfalt sezonuna erken başlayan ve 22 gün içinde 22 kilometre asfalt yaparak güç bir rakama ulaşan belediye çalışmaları bitirdiği alanlara ise sihirli dokunuşlar yapıyor. Bu konuda son olarak Mimar Sinan Caddesi’nde örnek bir çalışma yapıldı. Yenilenen asfaltların ardından lale figürlü ışıklandırma yapan Belediye şimdiden öz çekim yapmak isteyenlerin uğrak alanlarından birisini oluşturdu.

Yollarımıza hava kattık

“Amacımız insanlarımızın içinde yaşamaktan gurur duyduğu bir kenti inşa etmektir” diyen Cahan, “Belediyede göreve gelmemizin üzerinden iki yıl geçmesine rağmen güzel işler yaptık. İlimizin ihtiyaçlarını bilen bir yapıda güzel çalışmalar yapıyoruz. İlimizin en büyük problemlerinin arasında yollar geliyordu. Parke olarak döşenen yollar kentimizi kaldırmıyor ve her gün tamirat gerektiren işler gerekiyordu. Ayrıca trafiğin akışı açısından da olumsuzluklar söz konusuydu. Biz 2015 yılında yollarda sıkıntı kalmaması yönünde verdiğimiz sözümüze bu yıl da hızlı bir şekilde devam ediyoruz. Bu konuda kısa zaman diliminde Karaağaç ve Dikilitaş Mahalleleri’nde ana caddelerin yanı sıra Mimar Sinan Caddesi’nde de  başarılı yol çalışması yaptık. Akabinde ise alanlara daha da değer katacak ışıklandırma ve çevre düzenlemelerini bitirdik” diye konuştu.

Gelin gibi

Mimar Sinan Caddesi’ndeki çalışmanın ardından adeta bir geline benzettiklerini ileten Cahan, “Caddedeki ışıklandırmayla bölgemiz adeta bir gelin edasıyla süslenmiş oldu. Caddemizden geçmek isteyenler bir kez daha geçmek istiyorlar. Biz bu nedenle çok mutluyuz. Aynı uygulamaları yol çalışmaları biten bölgelerde de sürdüreceğiz” dedi.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: ÇİÇEK GİBİ FESTİVAL MODAFEST FİNALİ YAPTI Uşak'ta Oğuzhan Koç Rüzgarı Esti Gelin Helvası Gülümsetti HAYAL GİBİ GÖRÜNEN PROJEDE SONA YAKLAŞILDI ​Cahan, "Küçük Mustafa'nın Yanındayız" ​Dikilitaş Mahalle Konağı'nda Sona Gelindi ​Cahan, ​Cahan, "Çocuklarımızın Sporu Sevmesi Adına Çalışmalar Devam Edecek" ​Cahan, "Kentimizin Sorunları Bitiyor" ​Cahan, "Ramazan Ayında Yine On Binlerle Beraberiz" ​Battı Çıktı Projesi'nde Sona Gelindi
uşak belediyesi nurullah cahan marka şehir caddeler sokaklar güzellik başarı. yollar süsleme ışıklandırma özçekim