Haberler

​Cahan, "Kentimizin Sorunları Bitiyor"

2277
20-06-2016

Cahan, “Kentimizin Sorunları Bitiyor”

Belediye Başkanı Nurullah Cahan kentte sorunları olan sokakların sıkıntıların sona erdirdiklerini iletirken, “İlimizin en ücra köşesinde dahi sorunsuz sokaklar için çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Sarayaltı Mahallesi Vatan ve Tarım Sokaklarda yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Cahan’a  Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Uludağ ve Uşak Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mustafa Dayıoğlu’nun yanı sıra sokak sakinleri eşlik etti. Yapılan ziyarette bölgedeki değişim ve projelerde vatandaşlara anlatıldı.

Sıkıntıları sona erdirdik

Burada bir açıklama yapan Belediye Başkanı Nurullah Cahan, kentte sıkıntısı olan sokak bırakmayacaklarını söyledi. “Amacımız yaşanabilir bir kenti birlikte inşa etmektir” diyen Cahan, “İlimizde gelişim ve değişim için gece gündüz demeden durmaksızın çalışmaktayız. Ortak aklı kullanarak sorunları yerinde çözmeyi sürdürüyoruz. Diğer yandan hemşehrilerimizle bir arada olmak suretiye sorunları yerinde görüyor, bizzat mahalle sakinlerinin bakış açılarını değerlendirme imkanına sahip oluyoruz. İşte bu konuda şikayet aldığımız noktalardan birisi de Sarayaltı Mahallesi Tarım ve Vatan Sokaklardır. Bu bölgede yaşayan vatandaşlarımızın alt yapı ve üst yapıyla ilgili sorunlarını tespit etmemizin akabinde hemen çalışmalara başladık. Uzun zamandan beri hizmet bekleyen hemşehrilerimizin isteklerine bu sayede cevap verdik” dedi.

İç içe olmaya devam edeceğiz

Bundan sonra da Uşak’ta yaşayanlarla iç içe olmaya devam edeceklerini ve problemleri çözeceklerini dile getiren Cahan, “Vatandaşlarımızın arasından kopmayan bir yönetim anlayışıyla çalışmalarımızda başarılı bir şekilde ilerleyeceğiz. Mutlu insanların yaşadığı Bir Uşak için fedakarca çalışmak suretiyle beklentilere cevap vereceğiz. Öte yandan hemşehrilerimizin görmek istediği kenti istişarelerimizle inşa etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Gediz Ulu Yolu kısa sürede bitiyor

Başkan Cahan Karaağaç Mahallesi Gediz Ulu Yolu’nda devam eden yol çalışmaları hakkında da bilgi verirken, “Caddemiz on binlerce hemşehrimizin yaşadığı bir cadde olmakla beraber işlek olarak kullanılmaktadır. Biz yolların ihtiyaca cevap vermeyecek duruma gelmesi ve mahalleyi modern bir duruma getirmek maksadıyla başladığımız çalışmaları yakında bitiriyoruz. Tıpkı konsept olarak uyguladığımız Zübeyde Hanım Caddesi Projesi’ni Karaağaç Mahallesi Gedüz Ulu Yolu’nda da gerçekleştireceğiz” dedi.  

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Uşak Belediyesi Yılların Sorunlarını Bir Bir Çözüyor; Müjdeler Art Arda Geliyor ​Cahan, "Küçük Mustafa'nın Yanındayız" ​Vatandaşlar Sorunları İçin Artık Beklemiyor ​Cahan, ​Cahan, "Çocuklarımızın Sporu Sevmesi Adına Çalışmalar Devam Edecek" ​Cahan, "Ramazan Ayında Yine On Binlerle Beraberiz" ​Cahan,"Ortak Akıl ile Sanayi Bölgemiz Daha da Gelişecektir" ​Cahan, "Kent Trafiğine Konfor Katıyoruz" ​Cahan, "E-Uşak Projesiyle Hemşehrilerimizin Yanındayız" ​Cahan, "Kentimizi Gelin Gibi Süslüyoruz"
uşak belediyesi nurullah cahan sarayaltı mahallesi vatan sokak tarım sokak sorunlara çözüm