Haberler

​Dikilitaş Mahalle Konağı'nda Sona Gelindi

2744
24-10-2016

Dikilitaş Mahalle Konağı’nda Sona Gelindi

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan Dikilitaş Mahalle Konağı yapımında sona yaklaştıklarını vurgularken, “Mahallemize ayrı bir değer katacak olan konağımızın yapımını bitirme aşamasına geldik” dedi.

Uşak Belediyesinin her mahalleye bir konak sloganı ile yola çıktığı proje kapsamında Dikilitaş mahalle konağında çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Daha önce Karaağaç  ve Aybey mahallelerindeki konakları halkın hizmetine sunan Uşak Belediyesi, bu kez de Dikilitaş Mahallesi sakinlerine, konağını kazandırıyor. Konağın kısa süre tamamlanarak vatandaşların kullanımına  kazandırılması bekleniyor.

Yakında halkımızın hizmetine sunulacak

Dikilitaş Mahallesi’nde düşündükleri mahalle konağının beklentileri karşılayacak özellikte ve güzellikte olacağını ifade eden Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “ Mahalle kültürünü ve geleneklerini gelecek nesillere aktarmak adına önemli yere sahip olan bu konaklar, gençlerimiz içinde adeta bir ilim, irfan yuvası olacak. Bu vesile bir an önce dikilitaş mahalle konağını halkımızın hizmetine açıp, söz verdiğimiz diğer mahalle konaklarının yapımına geçmek istiyoruz” dedi.

Mahallelerimiz en güzellerine layık

Vatandaşların beklentilerini bilen ve bu hizmet sistemiyle hareket ettiklerinin altını çizen Başkan Cahan, “Biz kentimizde bütün vatandaşlarımızın konaklarımızdan ve imkanlarımızdan faydalanmasını arzu ediyoruz. Bu nedenle diğer mahallelerimizde projelendirme ile ilgili çalışmalarımız da sürüyor. Uşak gelişmeye, mahallelerimiz de güzelleşmeye devam edecek” şeklinde konuştu.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Ünalan Mahallesi Sakinlerinden, Fadime Kurt Banaz 31 Ağustos Mahallesi sakinlerinden Ayşe Tekin Ünalan Mahallesi Sakinlerinden, Yusuf Kaya KEMALÖZ MAHALLESİ 36. BÖLGE OLARAK ADLANDIRILAN ALANDA YAPILAN 18. MADDE UYGULAMA İŞLEMLERİ TAMAMLAN Kemalöz Mahallesi Sakinlerinden, İsmail Şentürk Bozkurt Mahallesi Sakinlerinden, Fadime Dönmez Fevzi Çakmak Mahallesi'nden Mehmet Vural KARAAĞAÇ MAHALLESİ'NİN TALEPLERİ HİZMETE DÖNÜŞTÜ Yeşilkaraağaç Mahallesi Sakinlerinden, Fadime Özdemir Aybey Mahallesi Sakinlerinden, Süleyman Kahraman
uşak belediyesi nurullah cahan marka şehir mahalle konakları dikilitaş mahalle konağı