Haberler

DOKUZSELE DERESİ TEMİZLİK ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

1388
14-07-2021

Uşak Belediyesi şehri baştan başa dolaşan Dokuzsele Deresi için başlattığı temizlik çalışmalarını tamamladı. Yeni yüzüne kavuşan Dokuzsele Deresi, temizlendikten sonra ilaçlanarak sağlıklı hale getirildi.

Hem Sağlık Hem Görüntü 

Uşak Belediyesi bir süredir vatandaşlardan gelen talep ve istekleri değerlendirerek Dokuzsele Deresi boyunca temizlik çalışması gerçekleştirdi. Çokkozlar Mevkiinden başlayan çalışmalar şehir merkezinde Kentsel Dönüşüm TOKİ alanına kadar devam ettirildi. Fen İşleri Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Veterinerlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin katıldığı çalışmayla Dokuzsele Deresi hem sağlık açısından hem de görsel açıdan daha uygun bir yapıya kavuşturulmuş oldu.

Çalışmalar Bir Hafta Sürdü

Bir hafta boyunca iş makineleri ve ekipman desteğiyle çalışan dört farklı müdürlükten ekipler; derenin içerisinde bulunan tüm atıkları ve birikintileri topladı. Yaklaşık dört kilometrelik bir alanı kapsayan temizlik çalışmalarının ardından dereyi her türlü haşere ve sineğe karşı önlem olarak ilaçlayan ekipler derenin yeni ve sağlıklı görüntüsüne kavuşmasını sağladı.

0.0
Son Düzenlemeler: 16 Temmuz, 2021
İlgili İçerikler: İLİMİZDE HALİHAZIR HARİTA ÇALIŞMALARI İNSANSIZ HAVA ARACI (İHA) İLE FOTOGRAMETRİK TEKNİKLER KULLANIL BAŞKAN ÇAKIN MUHTARLARLA BİRLİKTE ÇALIŞMALARI İNCELEDİ YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZUNUN ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR KAYAAĞIL TERMAL TESİSİ'NDE YENİLEME ÇALIŞMALARI BAŞLADI UŞAK BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ ÖDÜLLÜ GERİ DÖNÜŞÜM TASARIM YARIŞMASI TEMİZLİK MALZEMESİ ALIMI HAVUZ KİMYASALI TEMİZLİK ÜRÜNLERİ ALIMI. BÜTÇE İÇİ İŞLETMESİNDE KULLANILMAK ÜZERE TEMİZLİK MALZEMESİ ALIMI UŞAK BELEDİYESİ'NDEN MAHALLERDE KÖŞE BUCAK TEMİZLİK TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDE KULLANILMAK ÜZERE KONTEYNER TEKERİ ALIMI
uşak uşak belediyesi temizlik dokuzsele mehmet çakın