Haberler

DOLANDIRICILARIN ŞİMDİKİ HEDEFİ İŞLETMELER

1379
18-06-2018

Uşak belediyesine bazı işletmelerden gelen ihbar çirkin oyunu ortaya çıkarttı. Ulaşan ihbar doğrultusunda Belediye Başkan Yardımcısının adını kullanarak para isteyen dolandırıcılar emniyet yetkililerinin takibine alındı.

Yapılan ihbarlarda Zabıta Müdürlüğü görevini vekâleten yürüten Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Serdar Zengin’in isminin kullanıldığı ve adına para istendiği belirtildi.

Konuya ilişkin açıklama yapan Uşak Belediyesi Başkan Yardımcısı Serdar Zengin, “Dolandırıcıların sık sık Uşak Belediyesi’nin ve personelleri ile amirlerinin adını kullanarak girişimde bulunduklarını biliyoruz. Daha önce de bu konuda hemşehrilerimizi uyarmıştık. Bu izansız ve ahlaksız davranış kabul edilemez. Hiçbir vatandaşımızın böyle adi oyunlara gelmesini istemeyiz. Böyle ahlaksızlıklara tevessül edenlerin peşini bırakmayacağız. Vatandaşlarımız böyle hassas konularda dikkatli olurlarsa ve gerekli gördüklerinde bizleri haberdar ederlerse kimse mağdur olmayacaktır. 7/24 Belediyemizin hattı alo 153’e ve polise ihbarda bulunabilirler.” dedi.

Henüz bu galerinin altına atanmış herhangi bir medya yoktur...
0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ İKTİSADİ VE SOSYAL TESİSLER BÜTÇE İÇİ İŞLETMELERİNDE KULLANILMAK ÜZE İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ BÜTÇE İÇİ İŞLETMELERİNDE KULLANILMAK ÜZERE TEMİZLİK MALZEMESİ ALIMI İşletme Ve İştirakler Müdürlüğü Bütçe İçi İşletmelerinde Kullanılmak Üzere Temizlik Malzemesi Alımı İşletme ve İştirakler Müdürlüğü Bütçe İçi İşletmelerinde Kullanılmak Üzere Kırmızı ve Beyaz Et D.Tem UŞAK'IN EN GENÇ İŞ ADAMLARI'NIN HEDEFİ AVRUPA ŞAMPİYONLUĞU Uşaklı Aşçıların Hedefi Dünya Kupası Cahan, "Termalde marka olmak hedefimiz" Ev ve Süs Hayvanı Satan İşletmeler sertifikalarını aldı Ev ve Süs Hayvanı Satan İşletmelere Eğitim Verildi
uşak uşak belediyesi nurullah cahan uyarı açıklama dolandırıcılık serdar zengin işletmeler