Haberler

Gelişim ve Değişim Devam Ediyor

2571
14-11-2016

Mevsim Şartları Önemli Değil

Gelişim ve Değişim Devam Ediyor

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, kentte değişimin son hızıyla devam ettiğini anlatırken, Sokaklarımız caddelerimiz modern kent havasına bürünüyor” dedi.

Uşak Belediyesi şehrin dört bir yanında yenileme ve değişim çalışmalarına devam ediyor. Bu noktada ihtiyaca cevap vermeyen sokak ve caddeler sil baştan düzenleniyor. Konsept caddeler ve kullanışlı yolları kendine hedef edinen Belediye, çalışmalarında 24 saat esasını ön plana alıyor. Son olarak Dörtyol mevkisi ve Bölme Beldesi arasında işlerini hızlandıran Belediye, Dikilitaş Mahallesi ve Barbaros Caddesi’ni de ilgilendiren çalışmalarda önemli yol aldı. Bu bölge de elektrik hatlarının yeri altına alınmasının akabinde konsept caddeler projesine dahil edildi.

Kentin beklentilerini karsılıyoruz

Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “İlimizde kent havası çalışmalarımızla tam anlamıyla hissediliyor” dedi. Göreve geldiklerinde kentin beklentilerine cevap verecek çalışmalar için tüm planlamaları yaptıklarına değinen Cahan, “İlimiz kentleşme adına köklü değişim ve gelişim istiyordu. Bu nedenle çalışmalarımızı planlayarak hemen başladık. İhtiyaçları ve beklentileri göz önüne alarak stratejilerimizi belirledik. İlimizin tüm caddelerinde ve yollarında değişimi ön gördük. Bu nedenle konsept caddeler ve modern yollar için gerekli haritayı belirledik. Geçtiğimiz yıl başarıyla yaptığımız çalışmaları bu yıl da sürdürdük. Şimdi dokunduğumuz her noktada yepyeni ve kaliteli yaşam alanları ortaya çıkıyor” şeklinde konuştu

Devam edeceğiz 

Çalışmaların süreceğini aktaran Cahan şunları söyledi: “Yeni Uşak hedefiyle çıktığımız yolda dur durak bilmeden yolumuzda ilerleyeceğiz. Bu nedenle ilimizi her yönüyle güzelleştireceğiz. Değişimi ve gelişimi en küçük sokaklardan en büyük caddelere kadar hissettireceğiz. Bu noktada vatandaşlarımızın sesine de kulak vereceğiz. Ortak aklı tam manasıyla işleteceğiz. Bizlere her zaman desteklerini sunan hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz”  ifadesini kullandı.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: MODAFEST HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR! UŞAK BELEDİYESİ ÜRETEREK TASARRUF EDİYOR UŞAK SANAT İLE BESLENMEYE DEVAM EDİYOR Moda Fest Tüm Hızıyla Devam Ediyor! Uşak Belediyesi Ata Tohumunun Devamlılığını Sağlayacak KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ ŞUBAT'TA DA DOLUDİZGİN DEVAM EDİYOR UŞAK'IN MAYKIL FİKRET'İ DANSIYLA MOTİVE EDİYOR Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Alanı İçin Önemli Açıklama BAŞKAN ÇAKIN VATANDAŞI BİLGİLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR UŞAK BELEDİYESİ, GENÇLERLE YÜRÜTTÜĞÜ SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNE DEVAM EDİYOR
uşak belediyesi nurullah cahan değişim gelişim yeni uşak yenilenen sokaklar