Haberler

GENÇ KUŞAK AKADEMİ'DEN ÖĞRENCİLERE MÜJDE

831
23-02-2024

Geniş ve Modern Kütüphane Gençlerin Kullanımına Sunuldu

Serbest çalışma alanlarından etkinlik atölyelerine, dersliklerinden kafeteryasına kadar birçok farklı alanıyla hem ders çalışma hem de sosyalleşme imkanı sunan Genç Kuşak Akademi, kütüphane bölümüyle hizmete girdi.

Uşak Belediyesi tarafından bir süre önce yapımı tamamlanarak hizmete açılan Genç Kuşak Akademi; içerisinde bulunan kütüphane ile gençlerin uygun koşullarda ders çalışmasını sağlıyor. Öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla zengin donatılara sahip olan kütüphanede kitaplar, dergiler, dijital kaynaklar ve rahat çalışma alanları yer alıyor.

Sağlam Temeller Akademide Atılıyor

Gençlerin eğitim hayatına destek olmak, onların sınavlara hazırlanırken yaşadıkları sıkıntıları azaltmak adına kurulan Genç Kuşak Akademi; Kurtuluş Mahallesi Duru Sokak'ta yer alan toplam 1200 metrekarelik alanda 2 katlı yapısıyla hizmet veriyor.

İçerisinde gençlerin sosyalleşmesine olanak sağlayacak bir kafeteryanın yanı sıra, bireysel ve grup olarak ders çalışmaya imkan tanıyan etüt odaları bulunan Akademi; teknoloji odası, rehberlik hizmeti ve etkinlik atölyeleri gibi unsurlarıyla öne çıkıyor.

Kütüphane Bölümü Gençleri Ağırlamaya Başladı

Yakın zamanda düzenlenecek olan LGS, YKS gibi önemli sınavlara gençleri hazırlamak amacıyla kütüphane bölümünün kapılarını gençlere açan akademi; hem eğitim hem de moral desteği vermek amacıyla tüm donatılarını gençlere sunacak.

Okumayı seven, kültürel birikimini artırmak isteyen ve öğrenip keşfetmeye açık olan gençleri bünyesinde ağırlayacak olan kütüphane bölümü; modern ve geniş salonuyla sabah 09.00 ila 22.00 saatleri arasında hizmet verecek.

0.0
Son Düzenlemeler: 23 ubat, 2024
İlgili İçerikler: Banaz İmrez Köyünden Mehmet Gencer Durmuş Gencer BAKAN BAYRAKTAR UŞAK'TA MÜJDELER VERDİ TEKNOLOJİ BAKANI VE İLK TÜRK ASTRONOT UŞAK'TA GENÇLERLE BULUŞTU BAŞKAN ÇAKIN'DAN MÜJDE ÜSTÜNE MÜJDE BAŞKAN ÇAKIN'DAN GENÇLERE BİR ARMAĞAN DAHA Miraç Efe Gençtürk KARAAĞAÇ GENÇLİK PARKI RESMİ OLARAK HİZMETE AÇILDI UŞAK BELEDİYESİ GENÇLİK PARKI AÇILIYOR Fatma Gencer
uşak uşak belediyesi mehmet çakın kütüphane genç kuşak akademi