Haberler

Genç Kuşak Fest'te Düzenlenen Yarışmalarda Dereceye Girenlere Ödülleri Verildi

740
23-05-2022

Takdimi Başkan Çakın Gerçekleştirdi

Uşak Belediyesi Genç Kuşak Topluluğu tarafından organize edilen şehrin en kapsamlı gençlik festivali Genç Kuşak Fest’te düzenlenen takım oyunlu ve bireysel yarışmalarda dereceye girenlerin ödülleri takdim edildi.

14-15 ve 16 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen ve kentte yaşayan vatandaşların büyük ilgi ve beğenisini toplayan Genç Kuşak Fest, içeriğinde kum voleybolundan ayak tenisine, 3x3 Basketboldan Pub-g turnuvasına kadar pek çok bireysel ve takım odaklı yarışmalara ev sahipliği yaptı.

Yarışmaların farklı kategorilerinde dereceye giren takım veya kişilere vaat edilen ödüllerin takdimi, Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın’ın katılımıyla düzenlenen etkinlikte gerçekleşti. Yarışmaya katılan herkese teşekkür eden Başkan Çakın, Uşak Belediyesi olarak şehirde sportif tüm faaliyetlere ve sporun gelişmesine katkı sağlayacak her türlü girişimi gerçekleştirdiklerini hatırlatarak; “Genç Kuşak Fest’teki güzel atmosferi tatlı bir rekabetle taçlandırdık. Burada birçok dostluğun da kurulduğuna inanıyorum. Dilerim ki bu dostluklar, saha dışında da pekişmeye ve gelişmeye devam eder. Biz de güzel bir şeye daha vesile olmuş olmanın mutluluğunu yaşarız” diye konuştu.

“Emeği Geçenlere Teşekkür Ederim”

Voleybol turnuvasını birincilik derecesiyle bitiren Yağmur Çınar, konuyla ilgili yaptığı açıklamada bu etkinliğin, Uşak için çok güzel bir aktivite olduğunu anlatarak; “Emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.  

“Başkanımız Çok Güzel Etkinlikler Gerçekleştiriyor”

3x3 Basketbol Turnuvası 2’ncisi Esat Başol da etkinliğin ve etkinlikte düzenlenen turnuvaların çok güzel olduğundan bahsederek; “Başkanımız çok iyi, çok güzel etkinlikler gerçekleştiriyor. İleride de çok daha güzel şeyler yapacağına eminim. Bu gibi etkinliklerin yaz aylarında da devam etmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

Ödül takdiminin ardından Başkan Çakın, gençlerle bir süre sohbet etti. Sohbet esnasında eğlenceli anlar yaşanması, güzel bir atmosferin oluşmasını sağladı. 

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: UŞAKLI GENÇLER MÜZİĞE DOYDU Banaz İmrez Köyünden Mehmet Gencer Durmuş Gencer TEKNOLOJİ BAKANI VE İLK TÜRK ASTRONOT UŞAK'TA GENÇLERLE BULUŞTU BAŞKAN ÇAKIN'DAN GENÇLERE BİR ARMAĞAN DAHA Miraç Efe Gençtürk KARAAĞAÇ GENÇLİK PARKI RESMİ OLARAK HİZMETE AÇILDI UŞAK BELEDİYESİ GENÇLİK PARKI AÇILIYOR Fatma Gencer KURDELE KESİLDİ GENÇ KUŞAK AKADEMİ AÇILDI
uşak uşak belediyesi turnuva ödül mehmet çakın Genç Kuşak