Haberler

GENÇ KUŞAK FİNAL HAFTASINDA ÖĞRENCİLERİN YANINDA

1009
3-01-2023

Uşak Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Genç Kuşak Kule Altı eğlenceli, kültürel ve sosyal faaliyetleri kısa bir süreliğine ara vererek final sınavları için sessizliğe büründü. Sınav haftası boyunca kapılarını 7/24 gençlere açan Kule Altı, öğrencileri 1 Eylül Kampüsü’nde ziyaret etmeyi de unutmadı.

SICAK BİR ÇORBANIN YANINDA EN GÜZEL GENÇ KUŞAK KULE ALTI GİDER

Liseden, üniversite öğrencisine kadar birçok yaş ve topluluğa ev sahipliği yapan Kule Altı, öğrencilerin daha verimli çalışabilmesi için sınav haftası boyunca sessizlik ilan ederek gençleri 7/24 misafir ediyor. Öğrencilerin buluşma noktası olan Kule Altı geçirilen soğuk günlere inat gençlerin oluşturduğu sıcak ortama, güzel bir tarhana çorbası ikramıyla destek verdi. Bu sayede final sınavlarına çalışan gençler, hem ders çalışabilecekleri sessiz bir ortama sahip oldu hem de Genç Kuşak’ın olanaklarından faydalandı.

BİR EYLÜL KAMPÜSÜ TARHANA ÇORBASIYLA ISINDI

Öğrencilerin çalışma vaktini olabildiğince kaliteli hale getirmeye çalışan Genç Kuşak Topluluğu erken saatlerde sınava giren üniversite öğrencilerini de unutmadı. Kampüs girişine tarhana çeşmesi yerleştiren Genç Kuşak, tarhana çorbası ve simit ikramı yaparak öğrencilerin içini ısıttı.

İkramlara olan memnuniyeti belirten öğrenciler Belediye Başkanı Sayın Mehmet Çakın’a ve Genç Kuşak Topluluğu’na teşekkürlerini iletti. 

0.0
Son Düzenlemeler: 03 Ocak, 2023
İlgili İçerikler: SINAVA HAZIRLANAN GENÇLER GENÇ KUŞAK İLE MOTİVASYON BULDU UŞAKLI YÜZLERCE GENÇ FİLİSTİN İÇİN KENETLENDİ Ümmü Gencer Veli Gençer GENÇ KUŞAK TOPLULUĞU'NUN ROTASI BU KEZ TEKNOFEST Cemil Gencer Salim Genç Bekir Gencer ÇİÇEK GİBİ FESTİVAL MODAFEST FİNALİ YAPTI YAZ TATİLİNİN EN KEYİFLİ HEDİYESİ; GENÇ KUŞAK YAZ OKULU
uşak gençkuşak