Döndü Altıner'in Babası, Halil Özyozgat vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Karahallı Karayakuplu Köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 25/05/2024
Son Düzenlemeler: -/-
Döndü Altıner'in Babası, Halil Özyozgat vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Karahallı Karayakuplu Köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 25/05/2024