Ali ve Güldane Coşgun'un kızı, Ahmet Coşgun'un Ablası,Halime Coşgun vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Aşağıkaracahisar köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.16/04/2023 Son Düzenlemeler: -/- İlgili İçerikler: Uşak Merkez Kemalöz Mahallesi Sakinleri'nden Halime Şahin Halime Karahan Sivaslı Yayalar Köyünden Halime Er Halime Uludağ Karahallı İlçesinden, Halime Işık Halime Baygın Banaz/Ayrancı Köyünden, Halime Yıldırım Halime Özden Karahallı/Külköy Köyünden, Halime Yaşar Karahallı/Buğdaylı Köyünden, Halime Er Coşgun Halime