Menekşe Baber'in Annesi, Hatice Baber vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Eşme/Balabancı Köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 15/11/2022
Son Düzenlemeler: 15 November, 2022
Menekşe Baber'in Annesi, Hatice Baber vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Eşme/Balabancı Köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 15/11/2022