Haberler

​Her Yer Şantiye Oldu

2303
5-04-2016

Her Yer Şantiye Oldu

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, belediye olarak kentte sezona erken başladıklarına dikkat çekerken, “İlimizin yaşanabilir bir kent olması adına tüm ekiplerimiz saat merhumu olmadan çalışmalarına devam etmektedir” dedi.

Uşak Belediyesi yaz mevsimi gelmeden çalışmalarına hızlı başladı. Kenti adeta şantiyeye çeviren Belediye birçok bölgede projeler için çaba veriyor. Bu kapsamda yol çalışmaları da tüm hızıyla ilerliyor. Gerek ana caddelerin yeniden düzenlenmesi, gerek kent içi çevre yolunda tüm pürüzlerinin bitirilmesi, gerekse sokakların hak ettiği yollara kavuşmasını isteyen Belediye dört bir yandan çalışmaları yapıyor.

Yaz gelmeden çalışmalar hızlandı

Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Nurullah Cahan “İlimizin hak ettiği bir konuma gelmesi için gece gündüz demeden yollardayız” dedi. Birçok farklı bölgede belediye ekiplerini bulunduğuna işaret eden Cahan, “Havaların iyi olması nedeniyle ekiplerimiz kentimizin projelerinin hayat bulması için beklenilenden daha önce sahaya indi. Yeni araç ve gereçlerimizle ilimizin modern bir hale gelmesi için uğraş veriyoruz.  Geçtiğimiz yıl ana caddelerin modern yollara kavuşması hedefiyle başladığımız çalışmalara bu yıl da hızlı başladık. Karaağaç ve Dikilitaş Mahallelerde ana Mahallelerde ana güzergahların en iyi hale gelmesi için büyük mesafe kat ettik. Diğer yandan kent içi çevre yollarında da tüm pürüzleri gideriyoruz. Kuzey çevre yolu kapsamında kamulaştırma yaptığımız evlerin yıkımıyla birlikte kent içi bağlantının sağlanması adına işler olumlu yönde seyrediyor. Kısa sürede güney ve kuzey bölgelerimiz birbirine bağlanacak ve yeni hastane, adliye ve emniyet müdürlüğüne bağlantı kolaylaşacak. Aynı şekilde güney çevre yolunda da birimlerimiz çalışmalarını bitirmek üzeredir” dedi.

Artarak devam edecek

Uşak’ta, belediye çalışmalarının artarak devam edeceğine işaret eden Cahan, “Belediyemiz hemşehrilerimizin de isteklerini gözeten bir yapıda projelerine yön vermeye devam edecektir. Projelerimizin can bulmasının yanı sıra vatandaşlarımızın da beklentilerini dikkate alan bir şekilde çalışmalarımız sürecek. Herkesin görmek istediği bir Uşak için bütün birimlerimizle üzerimize düşen ne varsa yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu

0.0
Son Düzenlemeler: 05 Nisan, 2016
İlgili İçerikler: ÇOCUKLARIN TEBESSÜMÜNE ORTAK OLDUK GERİ DÖNÜŞÜM FİNLANDİYA'NIN PAİMİO ŞEHRİ İLE UŞAK'IN KESİŞİM NOKTASI OLDU KAYAAĞIL TERMAL TESİSLERİ KISA SÜREDE GÖZ BEBEĞİ OLDU UŞAK BELEDİYESİ'NİN KURTULUŞ HAFTASI PROGRAMI BELLİ OLDU 3. LİGİN ŞAMPİYONU BELLİ OLDU 2023 YILI KURBAN KESİM NOKTALARI BELLİ OLDU UŞAK'TA EĞLENCENİN ADRESİ ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ OLDU İKİNCİSİ DÜZENLENEN PES TURNUVASI GENÇLERİN BULUŞMA ADRESİ OLDU GENÇ KUŞAK TURNUVASI'NDA KAZANAN DOSTLUK OLDU 2022 YILI KURBAN SATIŞ NOKTALARI BELLİ OLDU
uşak belediyesi nurullah cahan marka şehir belediye projeler çalışmalar her yer şantiye