Haberler

KAR ALTINDA ÇALIŞAN PERSONELE SICAK SÜRPRİZ

1054
15-01-2021

Uşak Belediyesi, kar yağışının başlamasıyla birlikte sabah saatlerinden itibaren kesintisiz çalışan personellerine, görev bölgelerinde tarhana çorbası ikram etti.

Sabah erken saatlerde şehri etkisi altına alan kar yağışı sonrası hızlı bir şekilde harekete geçen Uşak Belediyesi ekipleri, ana arterler ve işlek kavşaklar başta olmak üzere şehrin her noktasında karla mücadele çalışmasını başarıyla gerçekleştirdi.

Yollarda ve kaldırımlarda kar temizleme ve tuzlama çalışmaları yürüten personellere ise sıcak çorba ikramıyla sürpriz yapıldı.

Vatandaşların mağduriyet yaşamaması adına kesintisiz çalışan ve soğuk hava koşullarından etkilenen personellerin görev bölgesine gidilerek hazırlanan sıcak tarhana çorbaları dağıtıldı.

Onlar Hizmetin Elçileri

Uşak Belediyesi olarak daima vatandaşa hizmet adına sahada olduklarını kaydeden Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, “Bu yolda hizmetin halkımızla buluşturulmasını sağlayan mesai arkadaşlarımız bizler için çok kıymetli. Onların özverisinin ve fedakarlığının farkındayız. Bizler de soğuk hava koşullarından etkilenen ancak kesintisiz bir şekilde çalışmalarını sürdüren personellerimize sıcak çorba ikramında bulunmak istedik. Birliktelik, daima güzel bir gelecek demektir. Ben tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Başkan Çakın, tuzlama çalışmalarının gece saatlerinde ve ihtiyaç halinde hafta sonu da sürdürüleceğini aktardı.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Uşak Belediyesi'nden Gece Görevindeki Personele Sahur Jesti Başkan Çakın'dan 'Kentteki Tek Kadın Taksiciye' Sürpriz Ziyaret BAŞKAN ÇAKIN'DAN SOĞUKTA ÇALIŞAN EKİPLERE SICAK SÜRPRİZ BAŞKAN ÇAKIN'IN SÜRPRİZİ GENÇLERİ MUTLU ETTİ İTFAİYE PERSONELLERİNE GENÇ KUŞAK SÜRPRİZİ UŞAK BELEDİYESİ'NDEN "FARKINDALIK SÜRPRİZİ" Çocuklara yarış parkuru sürprizi UŞAKTA MİNİKLER SABAHA UŞAK BELEDİYESİ'NİN SÜRPRİZİYLE UYANDI UŞAK'TAKİ SIKI DENETİMLER SÜRÜYOR. MARKETLER MERCEK ALTINDA Uşak Belediyesi'nden Sağlık Çalışanlarına Alkışlı Sürpriz
uşak uşak belediyesi personel ikram mehmet çakın