Haberler

KARAAĞAÇ MAHALLESİ'NİN TALEPLERİ HİZMETE DÖNÜŞTÜ

457
13-03-2024

Düğün Salonu’nda Yıl Sonuna Kadar Rezervasyonlar Yapıldı

Şehre değer katacak birçok projeyi eş zamanlı hayata geçirerek halka sunan Uşak Belediyesi, Karaağaç Mahallesi’nde yapımını tamamladığı Kapalı Pazaryeri ve Düğün Salonu’nun açılışını geçtiğimiz sene gerçekleştirmişti. Ramazan ayının bereketiyle binlerce vatandaşın bir araya geldiği açılışta iftarlar yapılmış, birbirinden renkli etkinlikler güne damga vurmuştu.

Geçtiğimiz günlerde düğün salonuyla ilgili açıklama yapan Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, “Vatandaşlarımızın memnuniyetle kullandığı, uygun fiyata yüksek kalitede hizmet veren Kapalı Pazaryeri ve Düğün Salonumuzda rezervasyonlar sene sonuna kadar dolu.” ifadelerini kullandı.

Konsept Yapı Mahallenin Havasını Değiştirdi

Mahalle sakinlerinin istekleri dikkate alınarak başlatılan, toplamda 3.300 bin metrekarelik alana sahip Karaağaç Kapalı Pazar Yeri ve Düğün Salonu’nun üst katında biri 500 kişilik diğeriyse 160 kişilik modern dizaynıyla dikkat çeken iki adet salon bulunuyor. Zemin katta yer alan 1182 metrekarelik kapalı pazar yeriyse iklim koşullarının olumsuz etkilerini ortadan kaldırarak, bölge halkına hem daha kaliteli hem de daha keyifli alışveriş fırsatı sunuyor.

Güçlü Kentle Güçlü Yarınlara

Daha yaşanılabilir bir Uşak için şehrin dört bir yanında çeşitli tesisleri halka kazandırarak, en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflediklerini belirten Başkan Çakın, “Güçlü kentin güçlü yarınlarını hep birlikte inşa edeceğiz. Her mahalleye eşit hizmet hedefiyle çıktığımız bu yolda mahalle sakinlerimizin isteklerine kulak vererek ilerliyoruz. Bu doğrultuda, sizlerden gelen taleplerle Karaağaç Mahallemize kapsamlı bir tesis kazandırdık. Hizmete açtığımız kapalı pazar yeri ve düğün salonumuz kısa sürede yoğun bir taleple karşılaştı. Modern dizaynı ve nezih ortamının yanı sıra uygun fiyatlarıyla vatandaşlarımızın cebini düşünen düğün salonlarımızda yılsonuna kadar bütün rezervasyonların dolduğunu öğrendik. Yine kapalı pazar yerimizi mahallemize kazandırarak hem esnafımızın rahat koşullarda çalışmasına hem de hemşerilerimizin olumsuz iklim şartlarına maruz kalmadan daha konforlu ortamda alışveriş yapmasına vesile olduk.” dedi.

Çakın; “Her kalpte bir iz, her yüzde bir gülümseme bırakmak için ilk günkü aşkla çalışmaya devam ediyoruz. İnşallah önümüzdeki dönemde her mahallelerimize birbirinden kapsamlı tesisi kazandıracak, şehrimizin kalkınmasına vesile olacağız.” ifadelerini kullandı.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Karaağaç ve Bozkurt Mahalleleri 55. Bölge Olarak Adlandırılan 18. Madde Uygulaması Tamamlandı. Yeşilkaraağaç Mahallesi Sakinlerinden, Fadime Özdemir KARAAĞAÇ GENÇLİK PARKI RESMİ OLARAK HİZMETE AÇILDI Karaağaç Mahallesi Sakinlerinden, Mehmet Ayhan YEŞİL KARAAĞAÇ GÖLETİ SOSYAL TESİSLERİ DOĞASEVERLERİN BULUŞMA NOKTASI OLACAK Uşak Merkez Karaağaç Mahallesi'nden Halime Alpan UŞAK KARAAĞAÇ MAHALLESİ MAHALLE KONAĞINDA KULLANILMAK ÜZERE TATAMİ ALIMI DOĞRUDAN TEMİN SONUCU Yeşil Karaağaç Mahallesi Sakinlerinden Mehmet Karakuş Uşak Merkez Karaağaç Mahallesi'nden Mehmet Özcan Bozkurt ve Karaağaç Mahalleleri 55. Bölge 18. Madde Uygulaması Parselasyon Planı 3. Askı İlanı
uşak uşak belediyesi karaağaç mahallesi mehmet çakın düğün salonu Kapalı Pazaryeri