Haberler

Kayaağıl Termal Tesisleri Her Derde Şifa Oluyor

21580
6-02-2017

Kayaağıl Termal Tesisleri Her Derde Şifa Oluyor

Sağlık Bakanlığınca 39, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi raporuna göre ise 19 hastalığa şifa kaynağı olan Kayaağıl Termal Tesisleri vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor. Bünyesinde bulunan sauna, türk hamamı, buhar ve tuz odası ile her türlü imkanı sağlayan tesisler, termal havuzları ve Aqua parkıyla da son zamanlarda termal meraklılarının ilgisini çekiyor. 42 apart ile günübirlik konaklama imkanı da sunulan tesislerde Belediye Başkanı Nurullah Cahan’ın hizmetleri ile kazandırılan market ve restoran da en iyi hizmeti vermeye özen gösteriyor.

Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Nurullah Cahan, termalde cazibe merkezi olmayı amaçladıklarını belirtirken, “Doğa ile iç içe tarihi de içinde barındıran bir alanda vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz” dedi. Başkan Cahan, “Tesislerimizin en büyük özelliği, suyumuzun kaliteli ve insan vücudunda bulunan her türlü hastalığa şifa kaynağı olmasıdır. Doğal güzellikleri içinde barındıran, şehir gürültüsünden uzak, sakin, huzur verici bir ortamda vatandaşlarımızın her türlü ihtiyacını biz burada karşılıyoruz. Şifa kaynağı Termal Tesislerimize tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz” ifadesini kullandı.

Tesisleri termal turizmin merkezi haline getirmeyi amaçladıklarına değinen Başkan Cahan, “Konaklama ve sosyal tesis imkanları ile Kayaağıl Termali kompleks haline getirdiklerini” söyledi. Cahan, “Termal kültürü olan bir şehiriz. Bu kültürümüzü tekrar gün yüzüne çıkarmada tesislerimiz önemli bir noktada duruyor. Türkiye’nin yeni bir termal merkezi olması için gerekli çalışmalarımızı yaptık. Burada bulunan restoran, market ve apartlarımızla da 5 yıldızlı bir hizmeti vermeyi amaçlıyoruz” açıklamasında bulundu.

Kayaağıl Termal sularının cilt ve mide hastalıklarına şifa kaynağı olduğundan bahseden Tesis Müdürü Yunus Emre Dost, “Şifalı sularımız birçok hastalık başta olmak üzere özellikle romatizma hastalığına iyi gelmektedir. Dolayısıyla hem şehrimizden hem de çevre illerden hatta yurt dışından bile misafirlerimiz buraya geliyor. Vatandaşlarımız tesislerimize gelip her anlamda hizmet alıp, sağlık ve şifa yönünden bizleri tercih edebilirler” sözlerini kullandı.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: YEŞİL KARAAĞAÇ GÖLETİ SOSYAL TESİSLERİ DOĞASEVERLERİN BULUŞMA NOKTASI OLACAK KAYAAĞIL TERMAL TESİSLERİ KISA SÜREDE GÖZ BEBEĞİ OLDU KAYAAĞIL TERMAL TESİSLERİ YENİLENEN YÜZÜYLE HİZMETTE
 KAYAAĞIL TERMAL TESİSİ'NDE YENİLEME ÇALIŞMALARI BAŞLADI Kayaağıl köyünden Emine Özkan HUZURKENT SPOR TESİSLERİNDE SUNİ ÇİM FUTBOL SAHASINA SERİLMEK İÇİN GRANÜL MALZEME ALIMI ILICAK SUBAŞI SPOR TESİSLERİNDE KULLANILMAK ÜZERE MASAJ MASASI ALIMI DOĞRUDAN TEMİN SONUCU İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ BAĞLI KAYAAĞIL TERMAL TESİSLERİNDE KULLANILMAK ÜZERE 800 ADET 25 KG Uşak'ta Koronavirüse Karşı Termal Kameralı Önlem UŞAK BELEDİYESİ DÖRTYOL SOSYAL TESİSLERİNDEKİ MASALARIN TAMİRİNDE KULLANILMAK ÜZERE MALZEME ALIMI DO
uşak uşak belediyesi nurullah cahan hastalık kayaağıl termal tesisleri şifa