Haberler

​Kenti Kendi Evimiz Gibi Temizliyoruz

2719
22-02-2016

Kenti Kendi Evimiz Gibi Temizliyoruz

Uşak Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü İsmail Ünal mahallelerde dip köşe temizliğin devam ettiğini kaydederken, “Kentimizi kendi evimiz gibi sayıyor ve mahallelerimizi buna göre temizliyoruz” şeklinde konuştu.

Uşak Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri mahallelerde kapsamlı temizlik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda son olarak Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde Cuma Pazarı mevkisi ve üst sokaklar baştan aşağı temizlendi. Çalışmalara Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Uludağ ve Temizlik İşleri Müdürü İsmail Ünal da eşlik etti.

Dip köşe temizliyoruz

Konu hakkında açıklama yapan Uşak Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü İsmail Ünal, “Amacımız kentimize temizlik anlamında kalite katmaktır” dedi. Mahallelerin kapsamlı temizlenmesini önemsediklerini ileten Ünal, “Temizlik İşleri Müdürlüğümüz kentimizin temizliğine farklı bir boyut kattı. Yaklaşık 2 yıldan bu yana birçok yeniliği kentimize hediye eden Belediyemiz mahallelerin dip köşe temizlenmesi adına da ciddi çalışmalar yapmaktadır. Her hafta tüm personelimizle belirlediğimiz mahalleri adeta kendi evimizcesine temizliyoruz. Yaptığımız uygulama hemşehrilerimizden beğeni aldı” dedi.

Temizlikte yenilikler

Kentte temizlik adına yeniliklerin süreceğini aktaran Ünal şunları söyledi: “Müdürlüğümüz temiz bir Uşak olma hedefinde emin adımlarla yolunda ilerlemeye devam edecektir. Temizliği yüzeysel düşünmek yerine daha detaylı düşünüyor ve planlamalarımızı yapıyoruz. Bu düşünceyle kentimizin ormanlarının temizliğinden yer altı çöp konteynırlarına, otobüs durakların temizliğinden park ve bahçelerin temizliğine ve yaşlılarımızın evlerinin bakımına kadar her şeyi yapıyoruz. Daha da ilerleyen bir düşünceyle çalışmalarda başarılı olacağız” 

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: ÇİÇEK GİBİ FESTİVAL MODAFEST FİNALİ YAPTI Kurtuluş 3X3 Sokak Basketbolu Turnuvası Sporseverleri Kendilerine Hayran Bıraktı HAYAL GİBİ GÖRÜNEN PROJEDE SONA YAKLAŞILDI ​Kentin İmajını Değiştirecek Proje Bitiyor ​Cahan, "Kentimizi Gelin Gibi Süslüyoruz" ​Kentin Akciğerlerine Belediye Dokunuşu ​Kentin Gerdanlığının Her Aşamasını Takip Ediyoruz ​Kent Merkezi Gibi Köy Yollarını da Önemsiyoruz ​Kent Merkezi Gibi Köylerimizi de Güzelleştiriyoruz ​Kentin Güneyi Gelişiyorken, Kuzeyi Gelişmiyor Algısı Sona Erecek
kent İÇİ temİzlİk uşak uşak belediyesi nurullah cahan marka şehir belediye ismail ünal temizlik işleri müdürlüğü