Haberler

MANEVİ İKLİMİN AYINDA TEBESSÜMLER BULUŞUYOR

397
6-03-2024

MANEVİ İKLİMİN AYINDA TEBESSÜMLER BULUŞUYOR 

- RAMAZAN AYI GIDA KOLİSİ YARDIM BAŞVURULARI BAŞLADI

Dayanışmanın ve yardımlaşmanın önemine inanan Uşak Belediyesi bu sene de her yıl olduğu gibi ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olmaya devam ediyor. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne yapılan başvurular incelenerek yardım yapılacak adresler belirlenecek, yaklaşan Ramazan ayı için hazırlanan gıda kolileri vatandaşlara teslim edilecek.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla birçok hizmet yürüten Uşak Belediyesi; bu sene Ramazan ayı için ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtacağı gıda kolilerinin başvurularını almaya başladı. Vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak adına hazırlanan zengin içerikli yardım kolileri; başvuru yapan ve gelir seviyesi düşük olan vatandaşlara teslim edilecek. Hazırlanan kolilerin içinde; yağ, bakliyat, şeker, çay gibi temel gıda ürünleri bulunacak.

BAŞVURULAR NEREYE VE NASIL YAPILACAK?

Başvuru yapmak isteyen ihtiyaç sahibi vatandaşlar, e-devlet üzerinden çıkarılabilen ikametgâh adresi ile Uşak Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne şahsen başvuracak. Öte yandan 65 yaş ve üzeri vatandaşların nüfus cüzdanı ile gelmeleri yeterli olacak.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Çocuklar Yarıyıl Tatilinde Bilim ve Sanatla Buluşuyor! KÜÇÜK YARDIMLAR BÜYÜK TEBESSÜMLERE DÖNÜŞÜYOR UŞAK TÜRKÜSÜ 17 BENLİ ŞADİYE KIRAÇ'IN YORUMUYLA YAYINDA KURTULUŞ TİYATRO OYUNU LİSELİ GENÇLERLE BULUŞUYOR HASRET SON BULUYOR UŞAK'IN SESLERİ SAHNEYLE BULUŞUYOR Huzurevi sakinlerinden manevi evlatları Başkan Cahan'a Teşekkür Ziyareti Cahan, "Kulüplerimizin Maddi ve Manevi Olarak Yanındayız"
uşak uşak belediyesi yardım mehmet çakın Sosyal Belediyecilik