Hasan Hüseyin Atay'ın Kardeşi, Mehmet Atay vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Banaz/Baltalı Köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 24/11/2022
Son Düzenlemeler: 24 November, 2022
Hasan Hüseyin Atay'ın Kardeşi, Mehmet Atay vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Banaz/Baltalı Köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 24/11/2022