Merkez Ova Demirler köyünden Durmuş Çakının oğlu Soner, Selma ve Tayfun Çakının babaları Aytekin ve Necati Çakın, Adife Aksarayın kardeşi Mehmet Çakır vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazını müteakip Ova Demirler köyünde defnedilecektir. 17.01.2018 Son Düzenlemeler: -/- İlgili İçerikler: Mehmet Salih Çiftçi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Sakinlerinden, Mehmet Türk Kalfa Mahallesi Sakinlerinden, Mehmet Bölme İbrahim Çakır Mehmet Saraç Sivaslı/Akarca Köyünden, Mehmet Atak Eşme Saraycık Köyü'nden Mehmet Yıldız Mehmet Kurt Mehmet Ali Şahin Mehmet İhsan Uman Çakır Mehmet