Muammer Demir'in Babası, Mehmet Emin Demir vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Mende Köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 03/05/2024
Son Düzenlemeler: -/-
Muammer Demir'in Babası, Mehmet Emin Demir vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Mende Köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 03/05/2024