Banaz Gedikler Köyünden Osman ve Yaşar oğlu, Mehmet Gülmez vefat etmiştir. Cenazesi Cumartesi günü öğle namazına müteakip Banaz Gedikler Köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.10/02/2023 Son Düzenlemeler: 10 February, 2023 İlgili İçerikler: Mehmet Salih Çiftçi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Sakinlerinden, Mehmet Türk Kalfa Mahallesi Sakinlerinden, Mehmet Bölme Mehmet Saraç Sivaslı/Akarca Köyünden, Mehmet Atak Eşme Saraycık Köyü'nden Mehmet Yıldız Mehmet Kurt Mehmet Ali Şahin Mehmet İhsan Uman Karlık Köyünden, Mehmet Sarı Gülmez Mehmet