Ezogelin kebap salonu sahibi Hüseyin, Mustafa ve Ahmet Okçi'nin babaları, Sinan ve Bora Okçin'in dedeleri Mehmet Okçi vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazını müteakip Yücetepe Camiinden alınarak Şekerevleri mezarlığına defnedilecektir. 27/04/2017 Son Düzenlemeler: -/- İlgili İçerikler: Mehmet Salih Çiftçi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Sakinlerinden, Mehmet Türk Kalfa Mahallesi Sakinlerinden, Mehmet Bölme Mehmet Saraç Sivaslı/Akarca Köyünden, Mehmet Atak Eşme Saraycık Köyü'nden Mehmet Yıldız Mehmet Kurt Mehmet Ali Şahin Mehmet İhsan Uman Karlık Köyünden, Mehmet Sarı Mehmet Okçi