Haberler

​Muhtarlık Binaları Yenileniyor

2081
6-10-2016

Muhtarlık Binaları Yenileniyor

“Halkımızın Temsilcisi Muhtarlarımız Bizler İçin Önemlidir”

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan mahallelerde muhtarların daha iyi fiziki ortamlarda yer alması adına çalışmaların sürdüğüne vurgu yaptı. Cahan, “Halkımızın taleplerini bizlere aktaran muhtarlarımız başımızın tacıdır” dedi.

Uşak Belediyesi kentin gelişimi adına gece gündüz demden tüm ekipleri ve personeliyle çalışmalarına devam ediyor. Şehrin dört bir yanında devam eden çalışmalarla yaşanabilir bir şehir hedefine doğru hızla gidiliyor. Kentin projeleri yapılırken ortak akıl vurgusunu önemseyen Belediye bu bağlamda mahallerin temsilcileri olan mahalle muhtarları ile sürekli istişare içinde yer alıyor. Mahalle sorunların aktarılmasında önemli bir rolü bulunan muhtarların fiziki mekanları ise Belediye eliyle yeniden yapılıyor. Bu konuda son örnek ise Elmalıdere Mahallesi Muhtarlığı oldu. Yenilenen muhtarlık hizmet binasını ise Başkan Nurullah Cahan ziyaret etti. Başkan Cahan’a Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Uludağ, Fen İşleri Müdürü Mustafa Dayıoğlu ve Elmalıdere Mahallesi Muhtarı Kadir Gencer de eşlik etti.

Muhtarlarımıza değer veriyoruz

Kentte muhtarların fiziki ortamlarının gelişmesinin önemli olduğunu ileten Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “İlimizin her yönüyle gelişmesinde vatandaşlarımızın fikirlerini önemli buluyoruz. Bu nedenle vatandaşlarımızın bulundukları mahallelerdeki temsilcileri olan muhtarlarımızla da sürekli iç içeyiz. Muhtarlarımızın vatandaşlarımızın kendi bölgelerindeki sorunlarını bize aktararak, çözüm konusunda öncü olmaktadır. Seçimle iş başına gelen muhtarlarımız bu nedenle bizler için son derece değerlidir. Bizler bu nedenle muhtarlarımızın fiziki mekanlarını en iyi duruma getirmek için çaba veriyoruz. Bu sayede muhtarlarımız mahalle sakinlerini hak ettikleri ortamlarda ağırlayabiliyor. Son olarak Elmalıdere Mahallemizin muhtarlık hizmet binasını yeniledik” dedi.

Kentin sorunlarını birlikte çözüyoruz

Kentin gerçek sahibi olan Uşaklılar ile birlikte kentin sorunlarının çözülmeye devam edileceğinin altını çizen Cahan, “Biz vatandaşlarımızdan kopmayan bir yönetim anlayışıyla halkımızın arasında olmaya ve onları dinlemeye devam edeceğiz. Bu şekilde sıkıntıların minimuma indiği bir şehir olacağız. Vatandaşlarımızın beklentilerine ise bu şekilde hemen müdahalede bulunarak Mutlu Uşak’ı hep birlikte inşa edeceğiz” ifadesini kullandı. 

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Ovademirler Mahallesi Yenileniyor ORHAN DENGİZ KAPALI SPOR SALONU YENİLENİYOR Milli Eğitim ve Öğretmenevi'nin Yeni Binalarında Çalışmalar Başladı
uşak belediyesi nurullah cahan marka şehir yenileme ortak akıl muhtarlık işbirliği