Haberler

Muratbey Uşak'a Destekler Sürüyor

2045
17-03-2017

Uşak Belediyesi kentin gururu olan Muratbey Uşak Basketbol Takımı’na desteklerini sürdüyor. Takımın iyi yerlere gelmesi adına sürekli yönetim ve basketbolcularla biraraya gelen  Başkan Nurullah Cahan  takımın maçlarını kaçırmayarak manevi anlamda destekçisi oluyor.

Lig’in en düşük bütçeli takımlarından biri olan Muratbey Uşak’a madden de desteklerini sürdüren Uşak Belediyesi  takıma 500 bin TL. prim desteğinde bulundu. Bu kapsamda 2017 yılı içerisinde basketbol takımına 743 bin TL’lik destekde bulunulmuş oldu. Başkanlık makamında gerçekleşen prim törenine Başkan Nurullah Cahan’ın yanı sıra Muratbey Uşak Basketbol Takımı Başkanı Ömer Özden, Genel Menajeri Fatihhan Erdoğan ve oyuncular katıldı.

Burada bir açıklama yapan Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Muratbey Uşak Basketbol takımının iyi yerlere gelmesi için ellerinden geleni yaptıklarını ifade ederek, “Şehrül Emin olarak takımımızın her zaman yanındayız” dedi. Cahan, “Takımımız hafta içinde oynadığı Avrupa Kupası maçı ile genel olaraK güzel bir neticeyle kupa macerasını sonlandırdı. Elenmemizden üzüldük tabi, ama Avrupa da ilimiz takımının ilk 8’e girmiş olması bizlere gurur verdi. Artık lige bakıyoruz. Pazar günü de Karşıyaka ile maçımız var. Takımımıza bu müsabakada başarılar diliyorum. Bizde Uşak Belediyesi olarak takımımızın yanında olduğumuzu her daim söylüyoruz ve bunun neticesinde bugün takımımıza prim desteğinde bulunduk. Takım bizim takımımız. El ele gönül gönüle hareket ederek Uşak’taki spor kulüplerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” ifadesini kullandı.

Belediye Başkanı Nurullah Cahan’ın basketbol takımına yaptığı desteklerden dolayı teşekkür ederek sözlerine başlayan Muratbey Uşak Basketbol Takımı Başkanı Ömer Özden ise, “Başkan’ımız kulubümüz adına elinden geleni yapıyor ve desteklerini her geçen yıl artırıyor. Avrupa’da geçen yılki başarımızın üstüne bir tuğla daha koyarak bu yıl çeyrek final oynadık. Avrupa kupasında çeyrek final oynayan ilk Türk takımı olduk. Önümüzdeki yıllar da hedeflerimizi katlayarak devam etmek istiyoruz. İnşallah hep birlikte şehrimiz takımını iyi noktalarda izleyeceğiz” dedi.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZUNUN ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR GÜRÜLTÜ EYLEM PLANI İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR UŞAK'TAKİ SIKI DENETİMLER SÜRÜYOR. MARKETLER MERCEK ALTINDA Uşak Belediyesi'nden Atlı Cirit Spor Kulüplerine Destekler Devam Ediyor Uşak Belediyesi Destekleriyle Yetimler Eskişehir'e Uğurlandı Muratbey Uşak Seriye Bağladı Çevre Birliği'nin Destekleriyle Karahallı'da Katı Atık Transfer İstasyonu Kuruldu Muratbey Uşak Edge'yi Renklerine Kattı Uşak Basketbol Bu Yılda Muratbey Olarak Devam Edecek Muratbey Uşak'ın Yeni Sezon Kaptanı Belli Oldu
uşak uşak belediyesi nurullah cahan basketbol muratbey uşak prim desteği