Haberler

Muratbey Uşak'ta İlk İmzalar Atıldı

2147
13-06-2017

Spor Toto Süper Ligi ekiplerinden Muratbey Uşak, geçtiğimiz sezon Demir İnşaat Buyükçekmece forması giyen Tayfun Erülkü'yü renklerine kattı.

Kırmızı siyahlı renklere bağlanan 23 yaşında ve 1.92 boyundaki genç point gard oyuncusu Erülkü ile bir yıllık sözleşme imzalandı.

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan'ın makamında gerçekleştirilen imza töreninde UTAŞ Başkanı Ali Rıza Çümen de yer aldı.

Şimdiye kadar 180 kez Ümit, Genç Yıldız Milli Takım forması giymiş ve son olarak da Ümit Milli Takım ile Avrupa Şampiyonluğu yaşayan genç oyuncu 2017-2018 sezonunda Muratbey Uşak'ta mücadele edecek.

UŞAK BASKETBOLUNDA YENİ SAYFA 

Bugüne kadar farklı spor branşlarında önemli destekler sağlayan Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, 2017-2018 sezonunda önemli başarılar hedeflediklerini belirtti.

Başkan Nurullah Cahan, "Daha öncede belirttiğimiz üzere Uşak basketbolunda yeni bir sayfa açılıyor. Başarılarımızı bir kademe daha yukarı taşımak istiyoruz. Uşak'ın basketbol şehri olarak anılması bizleri oldukça memnun etmekte ve bu anlamda takıma emek veren tüm yöneticilerimize, oyuncularımıza ve çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz." dedi.

Başkan Cahan, basketbolda şimdiye kadar yakalanan başarıların daha da ileri seviyelere taşınması için yoğun bir çalışma yürüteceklerini ifade etti.

0.0
Son Düzenlemeler: 13 Haziran, 2017
İlgili İçerikler: Elif Yeşilkaya Halil Tilki Aleddin Tilki UŞAK'TA İKİ PROJENİN RESMİ AÇILIŞI YAPILDI UŞAK'TAKİ YAĞIŞLAR MECLİS GÜNDEMİNDE KONUŞULDU ÇARŞI UŞAK'TA ÇALIŞMALAR HIZ KAZANIYOR UŞAK'TAN BESNİ'YE GÖNÜL BULUŞMASI UŞAK'TA CİRİTLER DEPREMZEDELER İÇİN ATILDI UŞAK'TA DEZAVANTAJLI ÇOCUKLAR SPOR İÇİN BİR ARAYA GELDİ Gençlik Parkı'nın Temeli Atıldı
uşak uşak belediyesi nurullah cahan basketbol muratbey uşak