Mustafa Tüzer vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Şekerevleri Camiiden alınarak Yapağılar Köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 20/02/2023
Son Düzenlemeler: 20 February, 2023
Mustafa Tüzer vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Şekerevleri Camiiden alınarak Yapağılar Köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 20/02/2023