Haberler

​Projeler Son Hızıyla İlerliyor

2403
30-06-2016

Projeler Son Hızıyla İlerliyor

Belediye Başkanı Nurullah Cahan kentte projelere ara vermeden devam ettiklerini kaydederken, iki projede daha aşama kaydettiklerini bildirdi. Cahan, “Dikilitaş Mahalle Konağı ve Kent Park Projesi kapsamında yıkımı yapılacak Endüstri Meslek Lisesi’nin yeni hizmet binasının atölyelerinin hafriyat çalışmalarını tamamladık” dedi.

Uşak Belediyesi kentin gelişimi ve marka bir şehir olması adına gece gündüz demeden çalışıyor. Geniş araç ve gereç envanteriyle 24 saat esasıyla çalışmalarını sürdüren Belediye, kısa sürede birçok başarılı çalışmalara imza attı. Mega projeleri bitirme aşamasına getiren Belediye, ihtiyaç hissedilen projelerin de ilerlemesi için somut adımlar atmaya devam ediyor. Bu kapsamda Dikilitaş Mahallesi Mahalle Konağı’nın ve Kent Park Projesi sınırları içinde yer alan binalardan olan ve yıkımı gerçekleşecek Endüstri Meslek Lisesi’nin yerine yeni yapılan lisenin atölyelerinin hafriyat çalışmaları sona erdi.

Dikilitaş Mahalle Konağı kısa sürede bitecek

Konu hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “İlimizin her köşesinin güzelleşmesi ve yaşanabilir bir kent olması adına projelerimiz tüm hızıyla devam ediyor” ifadesini kullandı. Cahan, “Kentimizi adeta bir şantiye alanına çevirdik. Bütün mahallelerimizin en iyi hale gelmesi için tüm personelimizle saat gözetmeksizin çalışıyoruz. Çalışmalarımız başarıyla ilerliyor. Projelerimizden ikisinde daha somut gelişmeler söz konusudur. Bunlardan ilki Dikilitaş Mahallesi Mahalle Konağıdır. Projemizin hafriyat çalışmalarını bitirdik. Bundan sonraki aşamada kısa sürede binamızı bitirerek mahalle halkımıza hediye edeceğiz” diye konuştu.

Endüstri Meslek Lisesi atölyeleri bitiyor

Kent Park Projesi kapsamında yıkımı sağlanacak Endüstri Meslek Lisesi’nin yeni binasının atölyelerinin de hafriyat çalışmalarını bitirdiklerine dikkat çeken Cahan, “Kent Park Projemiz günden güne daha iyi konuma geliyor. Yaklaşık 100 bin metrekarte alanda yeni sosyal alanların olacağı ve kentimizi rahatlayacağı projemizde gelişmeler oluyor. Bu konuda önemli adımlardan birisi de Endüstri Meslek Lisesi’nin yıkımıdır. Okulumuzun yeni binası yeni eğitim ve öğretim yılında hizmete giriyor. Okulumuzun kullanacağı atölyelerin hafriyat çalışmalarını da bitirdik. Yakın bir zaman içinde atölyeleri de bitirerek okulumuza bırakacağız” şeklinde konuştu

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Moda Fest Tüm Hızıyla Devam Ediyor! KALFA KORUSU MESİRE ALANI HIZLA İLERLİYOR ​Kent Park Projesi Son Sürat İlerliyor ​Projelerimiz Tüm Hızıyla Sürüyor ​Çamaşır Yıkama Merkezi Başarıyla Yolunda İlerliyor ​Cahan, "Yol Konusunda Hedeflere İlerliyoruz" ​Yol Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor ​Çevre Yolu Hergün Daha da İlerliyor ​Projelerde Binalar Yükselmeye Başladı Cahan, "Park Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor"
hafriyat uşak belediyesi nurullah cahan marka şehir projeler