Zeynep Ayçetin'in Babası, Saffet Ertürk vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Yapağılar köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 16/08/2022
Son Düzenlemeler: 16 August, 2022
Zeynep Ayçetin'in Babası, Saffet Ertürk vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Yapağılar köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 16/08/2022